بنزما: امیدوارم امباپه به رئال بیاید

کریم بنزما، مهاجم نوک رئال مادرید، دوست دارد تا با کیلیان امباپه، ستاره PSG و تیم ملی فرانسه، در سطح باشگاهی هم هم‌تیمی شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریم بنزما از کیلیان امباپه، هم تیمی اش در تیم ملی فرانسه، حمایت کرده تا روزی او نیز بازیکن رئال مادرید شود.

در ماه های اخیر شایعاتی درباره احتمال پیوستن امباپه به رئال مادرید بر سر زبان ها بود، مخصوصا که این ستاره فرانسوی اذعان کرده بود در کودکی کریستیانو رونالدو را الگوی خود قرار داده و پیوستن به رئال مادرید یکی از رویاهایش است.

بنزما که از سال ۲۰۰۹ در رئال مادرید بازی می کند امیدوار است که ستاره هموطنش خیلی زود در پایتخت اسپانیا به او ملحق شود.

بنزما گفت: "امباپه در رئال؟ خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد اما در هر حال از او در رئال استقبال خواهد شد. او از همه ویژگی های لازم برای بازیکن رئال مادرید بودن برخوردار است، امیدوارم یک روزی به رئال بیاید."

دو ستاره فرانسوی، به دلیل کنار گذاشته شدن بنزما از تیم ملی فرانسه که تازه چند روز پیش و قبل از شروع مسابقات یورو ۲۰۲۰ به پایان رسید، هرگز با یکدیگر هم‌تیمی نبوده اند. پس از دعوت دوباره بنزما به تیم ملی امباپه در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که از هم بازی شدن با بنزما بسیار هیجان زده و خوشحال است.

قرارداد امباپه و پاری سن ژرمن در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد و این مهاجم با استعداد فعلا از تمدید قراردادش با پاریسی ها سر باز زده است. این موضوع احتمالا باعث خواهد شد که PSG در تابستان امسال قصد فروش او را داشته باشد چرا که در غیر این صورت امباپه تابستان بعدی به عنوان بازیکن آزاد پاریس را ترک خواهد کرد.

رئال مادرید نیز که در این فصل جدال قهرمانی در لالیگا را به اتلتیکو مادرید واگذار کرد، از خرید امباپه در جهت تقویت تیم خود برای فصل بعد استقبال خواهد کرد اما با توجه به بحران اقتصادی که گریبان‌گیر تمام باشگاه های جهان شده است، خرید این بازیکن و پرداخت دستمزد قابل توجه او برای سپیدپوشان پایتخت اسپانیا دشوار خواهد بود.

در این بین از دست دادن زیدان نیز مانعی دیگر بر سر راه توافق امباپه و رئال مادرید است، زیزو که هفته پیش از سمت خود در رئال استعفا دادف یکی از الگوهای ستاره ۲۲ ساله فرانسوی است و امباپه پیش از این درباره احترامی که برای این اسطوره برنده جام جهانی ۱۹۹۸ قائل است، صحبت کرده بود.

بیشتر بخوانید:

گزینه اول هدایت رئال مادرید مشخص شد

مدافع چلسی یاد پدربزرگ رئالی را زنده کرد

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال