بنزما: این هم یک روش پیروز شدن بود

کریم بنزما پس از برتری رئال بر شاختار گفت که مهمتر از هر چیزی کسب سه امتیاز بود. او قبول داشت که رئال خوب بازی نکرده است....

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما شب باشکوهی را با پیراهن رئال تجربه کرد. بهترین گلزن سه فصل اخیر رئال، برابر شاختار نیز دبل کرد تا به تعداد گل های تیمش در لیگ قهرمانان را به ۱۰۰۱ برساند. کریم با گل دوم امشب خود رئال را از یک تساوی خانگی نجات داد. هواداران رئال در برنابئو به خصوص از بازی دقایق پایانی تیم شان ناامید شده بودند و با سوت های اعتراضی واکنش نشان دادند. رئال پس از زدن گل دوم توانست بازی را به خوبی کنترل کند. 

کریم دقایق پایانی به دلیل مصدومیت جای خود را به لوکا یوویچ داد.

ستاره فرانسوی رئال در پایان بازی گفت:« بازی دشواری بود و می دانستیم که شاختار برای جبران شکست بازی رفت می آید.

تعویض؟ مصدومیتم جزئی است، ضمن اینکه کمی هم خسته شده بودم. الان باید برای بازی روز شنبه ریکاوری کنم. هر سه روز بازی کمی برای بازیکنان دشوار است و در مجموع فشردگی بازی ها زیاد است. امشب خوب بازی نکردیم ولی مهم پیروزی بود. همیشه نمی توان خوب بازی کرد ولی امشب بسیار مهم بود که سه امتیاز را بگیریم و به هدف مان نیز رسیدیم.»

بنزما در ادامه گفت:« سوت های اعتراضی طبیعی بود چون هواداران همیشه از ما بازی خوب می خواهند و ما پس از گل اول افت کردیم. باید گل های بعدی را می زدیم البته باید به قدرت حریف نیز اشاره کرد.»

گل شماره ۱۰۰۰:« افتخار می کنم. هر بازی سعی می کنم از فوتبالم لذت ببرم.»

تگ ها


کریم بنزما رئال مادرید