بنزما به بازی بعد رئال می‌رسد

کریم بنزما که در بازی با لوانته از ناحیه زانو آسیب دیده بود آمادگی کاملش را به دست آورده و به بازی بعد تیمش بعد از تعطیلات بین المللی می رسد ......

کریم بنزما که در بازی با لوانته از ناحیه زانو آسیب دیده بود آمادگی کاملش را به دست آورده و به بازی بعد تیمش بعد از تعطیلات بین المللی می رسد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کریم بنزما آمادگی کاملش بعد از مصدومیت را به دست آورده و به بازی تیمش مقابل تیم فوتبال ختافه خواهد رسید. البته این بازی بعد از تعطیلات بین الملیی و در تاریخ ۱۴ اکتبر برگزار می شود.

او حتی می توانست برای بازی مقابل اسپانیول هم در ترکیب تیم باشد، اما زین الدین زیدان تصمیم گرفته ریسک نکند و او را برای آن بازی کنار بگذارد تا بتواند تمرکزش را روی بازی بعدی در لالیگا بگذارد.

کریم بنزما در دیدار تیم فوتبال رئال مادرید مقابل لوانته مصدوم شد وزانویش آسیب دید. این مصدومیت مربوط به یک ماه گذشته است. از طرفی رئال مادرید در بازی های اخیر دچار ضعف در خط حمله بوده و نتوانسته حتی در بازی های خانگی نتایج لازم را کسب کند.

این تیم در همان بازی مقابل لوانته که بنزما در آن مصدوم شد به تساوی رسید، بعد از آن هم مقابل بتیس و شکست خورد.

حالا زیدان امیدوار است با بازگشت بنزما و همچنین به پایان رسیدن محرومیت رونالدو، تیمش دوباره توان تهاجمی سابق را به دست آورد. 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال