بنزما: بیل بازیکن فوق‌العاده ای است/ همه از بازگشت زیدان خوشحالیم

کریما بنزما از درخشش مقابل بیلبائو گفته است...

ستاره فرانسوی از هت‌تریک مقابل بیلبائو خوشنود است.

به گزارش مدال، کریم بنزما با هت ریک مقابل اتلتیک بیلبائو، سیمین گلش را به ثمر رساند. پس از پایان دیدار، بنزما مصاحبه کرد.

به نقل از آ.اس، کریم بنزما گفت:

"بازی: این دیدار مقابل حریف سختی بود و بسیار برایمان مهم بود. نیمه دوم فوق العاده بودیم و گلزنی کردیم. در این بازی کلین نیز کردیم که برایمان اهمیت داشت.

تنها بازیکن فصل که افت نکرد: نمی دانم. من اینجام تا به تیمم و هم تیمی هایم کمک کنم. فصل خوبی برایمان نبود؛ چون جامی را نبردیم. ما برای قهرمانی اینجا هستیم. ما باید تا پایان ادامه دهیم و بقیه مسابقات را پیروز شویم. 

شماره 9 تخصصی: مهاجم بودن برای من فقط به معنی گل زدن نیست. من باید با تیم مشارکت کنم و توپ را به گردش در بیاورم. ترسی از اینکه مهاجم دیگری جذب شود و در کنارم باشد ندارم. 

رکورد: خیلی خوشحالم. برای من مهم ترین چیز امتیازها و خوب بازی کردن است. رکوردها فقط یک سری اعداد خوب هستند. وقتی وارد زمین می شوم، روی این تمرکز می کنم که چگونه به هم تیمی هایم کمک کنم، حداکثر امتیاز را بگیریم و البته روی گلزنی نیز تمرکز می کنم. آینده؟ من اینجا خوشحال هستم و می خواهم فوتبالم را در اینجا ادامه دهم.

اعتراضات به بیل: این اتفاق برای هر بازیکنی می تواند رخ دهد. من همیشه در کنارش هستم و به او کمک خواهم کرد. او بازیکن فوق العاده ای است.

قهرمانی: به نظرم هر کسی می خواهد قهرمان شود و قهرمانی هر سال سخت تر می شود. مهم ترین چیز این است که تا آخرین لحظه بجنگیم. امیدوارم فصل آینده عنوانی را فتح کنیم.

احساس تنهایی: اصلا. من برای گلزنی به هم تیمی هایم نیاز دارم. فصل سختی برایمان بود. ما در رئال مادرید بازی می کنیم و همیشه باید پیروز باشیم اما گاهی شرایط تغییر می کند. پنج بازی دیگر باقی مانده و باید در آن ها پیروز شویم.

بازگشت زیدان: بازگشت او برای ما معنای زیادی دارد. نه تنها من بلکه همه از جمله هواداران از بازگشت او خوشحالیم. 

آگوستین هررین: آگوستین شخصیت و فرد بسیار خوبی بود که خاطرات زیادی از او دارم.

قانع کردن رافائل واران برای ماندن: او اصلا نگفته است که قصد جدایی دارد. مردم حرف های زیادی می زنند. او از شرایطش راضی است و روی بازی اش تمرکز کرده است. واران می خواهد در رئال مادرید بماند."

تگ ها


کریم بنزما رئال مادرید لالیگا فوتبال