بنزما؟ تیبو کورتوا سه امتیاز برای رئال خرید

کاپیتان اتلتیک بیلبائو معتقد است واکنش دقیقه ۹۳ تیبو کورتوا باعث شد رئال بازی را پیروز شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید شب گذشته در دیداری سخت و دشوار توانست بر بیلبائو پیروز شود. در این بازی بیلبائو از دقیقه ۱۳ با اخراج رائول گارسیا ۱۰ نفره شده بود ولی توانست بازی را در نیمه دوم به تساوی بکشاند. در نهایت دو گل از کریم بنزما بود که باعث شد رئال برنده شود.

دقیقه ۹۳ چیزی نمانده بود تا رئال گل تساوی را دریافت کند ولی تیبو کورتوا با یک دست توانست در مصاف تک به تک شوت مهاجم بیلبائو را مهار کند و در برگشت همان توپ کریم بنزما گل سوم را زد.

اسکار دی مارکوس کاپیتان بیلبائو در این رابطه گفت:« تا پایان بازی جنگیدیم با اینکه از همان ابتدا ده نفره شده بودیم. افسوس که در نهایت همه چیز بر علیه ما شد و تلاش ها نتیجه نداد. صحنه اخراج رائول گارسیا را ندیدم ولی اخراج خیلی زودهنگامی بود و به تیم ضربه زیادی زد. روند بازی از لحظه اخراج عوض شد چرا که ده نفره بازی کردن در زمین رئال خیلی دشوار است.»

دی مارکوس ادامه داد:« معتقدم تیبو کورتوا بود که سه امتیاز را برای رئال خرید نه کریم بنزما. اگر او دقیقه پایانی آن شوت را مهار نمی کرد، بازی مساوی می شد. ده نفره بازی برابری انجام دادیم و افسوس که نتوانستیم به یک امتیاز برسیم.»

بیشتر ببینید:

گل دوم رئال مادرید به بیلبائو با ضربه سر بنزما

گل اول رئال مادرید به بیلبائو توسط کروس

 

 

تگ ها


اتلتیک بیلبائو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال