بنزما: جایزه مسی و رونالدو را بردن باعث افتخار است

کریم بنزما بعد از دریافت جایزه دی‌استفانو به عنوان بهترین بازیکن فصل، گفت کسب جایزه‌ای که مدتها در تملک مسی و رونالدو بوده باعث افتخار است....

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال مادرید جایزه آلفردو دی استفانو برای فصل ۲۰۱۹/۲۰۲۰ را دریافت کرد. جایزه‌ای که هر ساله به بهترین بازیکن فصل لالیگا اهدا می‌شود. بنزما فصل گذشته که رئال مادرید موفق شد فاتح لیگ اسپانیا شود ستاره بزرگ تیمش بود و برای لوس بلانکوس ۲۱ گل به ثمر رساند.

بنزما از سال ۲۰۰۷-۲۰۰۸ که جایزه دی استفانو اولین بار اهدا شد اولین کسی است که به جز لیونل مسی و کریستیانو رونالدو فاتح این جایزه می‌شود.

بنزما بعد از دریافت جایزه اش گفت: " این جایزه برای من خیلی مهم است. خیلی خوشحالم و احساس غرور می‌کنم. این جایزه‌ای است برای همه تلاش‌های من در این باشگاه از سال ۲۰۰۹ تا امروز. بدون شک از دریافت این جایزه واقعاً خوشحال و راضی ام".

ستاره فرانسوی رئال در ادامه گفت: " من سالها است در رئال مادرید هستم و همیشه برای کمک به تیم تلاش کرده ام. مسی و رونالدو چیز دیگری هستند. آنها جوایز فردی زیادی برده اند و اینکه من حالا به جای آنها فاتح این جایزه شده ام برایم باعث افتخار است".

تگ ها


کریم بنزما رئال مادرید