بنزما: حالا که رونالدو نیست، نوبت من است تا گلزنی کنم

کریم میگوید خوشحال است و این خودش را در زمین نشان میدهد. به گزارش مدال، کریم بنزما، مهاجم فرانسو ......

کریم می‌گوید خوشحال است و این خودش را در زمین نشان می‌دهد.

به گزارش مدال، کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید می‌گوید آماده است وظیفه گلزنی را در این تیم بر عهده بگیرد.

رئال مادرید در فصل جاری با جدایی کریستیانو رونالدو با بحران گلزنی مواجه شده است. بهترین گلزن تاریخ باشگاه رفت و پرز تصمیم گرفت ستاره شاخصی جایگزین او نکند تا بار گلزنی تیم بر دوش کریم بنزمایی بیفتد که در چند فصل اخیر آمار بسیار ضعیفی از این لحاظ داشته است.

به گزارش مارکا، بنزما که در بازی با سلتاویگو تا حدودی نشان داد به دوران اوجش برگشته است، به خبرنگاران گفت:

حس بسیار خوبی در این باشگاه دارم. همیشه در زمین خوشحالم. گلزنی یا پاس گل دادن هم مرا شاد می‌کند. احساس بسیار خوبی دارم و این خودش را در زمین نشان می‌دهد. جاه طلبی زیادی داریم. امسال، سال مهمی برای همه ما است. در حال حاضر خوب بازی می‌کنیم و شانس با ما یار است که می‌توانیم بیشتر از قبل گلزنی کنیم. همیشه از من انتظارات بیشتری وجود دارد. رئال مادرید بهترین باشگاه جهان است و همیشه انتظارات بیشتری از بازیکنانش وجود دارد. از مهاجم هم انتظار بیشتر گل زدن و پاس گل دادن وجود دارد. قبلا کریستیانو را داشتیم و حالا که او نیست، نوبت من است و برای آن آماده‌ام.

زدن 200 گل برای رئال مادرید؟ وقتی به عقب نگاه می‌کنم، به کارهایی که با فداکاری در باشگاه کردم، نگاه می‌کنم و خوشحالم. مهم ترین چیز این است که همیشه باانگیزه باشید. سعی می‌کنم بیشترین تعداد گل را به ثمر برسانم. در هر بازی به دنبال گلزنی هستم. با تعیین یک رقم، روی خودم فشار نمی‌گذارم. 35 گل در این فصل؟ این عدد را دوست دارم اما دوست دارم علاوه بر گلزنی، پاس گل هم بدهم.

کاپیتانی رئال مادرید معنای زیادی برایم دارد و به من اعتماد به نفس می‌بخشد. دوست دارم به بازیکنان جوان کمک کنم. قهرمانی در اروپا بسیار دشوار است اما پس از لادسیما احساس غرور کردم. سولاری؟ او بسیار آرام و برای ما خیلی خوب است. اکنون خوب کار می‌کنیم و به همین منوال ادامه خواهیم داد. راموس؟ او برای ما یک رهبر و برای همه یک الگو است. پنالتی‌های چیپش؟ اگر گل شود، مشکلی نیست.

وینیسیوس؟ او بسیار سریع است. برای کسب تجربه باید صبور باشید ولی او بازیکن بزرگی خواهد شد و آینده روشنی پیش رو دارد. بیل؟ بازیکنی توانمند با سرعتی تحسین برانگیز. گرت بازیکن بسیار خوبی است و وقتی به لحاظ بدنی در فرم ایده آل باشد، کمک زیادی به تیم می‌کند. برای من بیل یک ستاره است. کاسمیرو؟ او به تیم تعادل می‌بخشد و وقتی نباشد، اهمیتش نمود پیدا می‌کند. کاسمیرو بازیکنی قدرتمند است و به تیم کمک زیادی می‌کند. 

تگ ها


کریم بنزما رئال مادرید لالیگا فوتبال