بنزما: در مورد خودم و امباپه تردیدی ندارم

کریم بنزما، ستاره باتجربه و فرانسوی از بازگشت به ترکیب تیم ملی کشورش هیجان زده است....

به گزارش "ورزش سه"، انتظارها در مورد کریم بنزما بالاخره به اتمام رسید و حالا او بعد از شش سال می تواند در رقابت های یورو ۲۰۲۰ لباس تیم ملی فرانسه را بر تن بکند. کریم بنزما در مصاحبه ای در مورد همبازی شدن با کیلیان امباپه و البته تلاش فراوان برای پوشیدن لباس تیم ملی فرانسه صحبت کرده است.

کریم بنزما گفت: "بی تردید من بازخورد زیادی دریافت کرده ام. بازی کردن در کنار کیلیان امباپه می تواند آسان باشد. گرچه که او یک بازیکن جوان است، اما بسیار بسیار با استعداد محسوب می شود. من به حرکات و سبک بازی امباپه در زمین فوتبال علاقه دارم. حالا این به خودمان بستگی دارد که در زمین خوب با هم همکاری داشته باشیم، اما به هر حال من در این رابطه تردیدی ندارم.

البته همه نباید تنها روی زوج بنزما- امباپه تمرکز کنند. زیرا بازیکنان بسیار با استعدادی دیگر مانند آنتوان گریزمان، اولیویه ژیرو، پل پوگبا، عثمان دمبله، کینگزلی کومان و ویسام بن یدر در این تیم وجود دارند.

بازگشت به تیم ملی فرانسه احساسی فراتر از شادی و باعث افتخار است. من منتظر این لحظه بوده، همیشه تلاش کرده ام و هرگز تسلیم نشدم. در پایان این اتفاق مانند پاداش کارهایم است. بسیار خوشحالم و  نمی توانم برای شروع کارم صبر کنم. این تیم مملو از استعدادهای بزرگ و بازیکنانی از این دست است و من هم می خواهم در کنار این ترکیب بازی کنم."

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان کریم بنزما رئال مادرید فوتبال