بنزما را به تیم ملی فرانسه بر می گردانم

درهای جدیدی برای بازگشت کریم بنزما به تیم ملی فرانسه باز شده است....

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما از زمستان ۲۰۱۶ تاکنون دیگر به تیم ملی فرانسه دعوت نشده است. او به دلیل درگیر بودن در پرونده باج خواهی از متئو والبوئنا دیگر به تیم ملی دعوت نشد و شانس حضور در یورو ۲۰۱۶ و جام جهانی ۲۰۱۸  را از دست داد. دو تورنمنتی که فرانسه به ترتیب نایب قهرمان و قهرمان شد.

پرونده باج خواهی هنوز بسته نشده و بنزما طبق حکم دادستانی باید به زودی محاکمه شود اما بسیاری بر این اعتقادند که در حق بنزما کم لطفی شده است و این نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه بوده که حکم به عدم دعوت از بنزما داده و نه دیدیه دشان سرمربی تیم ملی.

میشل مولین نامزد جدی ریاست فوتبال فرانسه از جمله این افراد است. او قصد دارد بنزما را به تیم ملی برگرداند. مولین به فیگارو گفت:« در مورد قضیه بنزما باید بگویم که دیدیه دشان چون کارمند فدراسیون فوتبال است، در واقع دستور رئیس را اجرا کرده است. من هم اگر بالادستی ام از من چیزی بخواهد، مجبورم اطاعت کنم. دشان در عدم دعوت از کریم بنزما مقصر نیست بلکه لوگرا باعث شده تا بنزما از تیم ملی دور بماند.

من اگر رئیس شوم، از دشان خواهم خواست تا بنزما را دوباره دعوت کند. او در این پرونده متهم است و نه محکوم و تا زمانی که جرمی ثابت نشده، بی گناه محسوب می شود.»

تگ ها


تیم ملی فرانسه کریم بنزما رئال مادرید