بنزما: رونالدو فوق العاده است

کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم رئال مادرید تأکید کرد که کریستیانو رونالدو علیرغم میل به گلزنی شدید، بازیکن خودخواهی نیست ......

کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم رئال مادرید تأکید کرد که کریستیانو رونالدو علیرغم میل به گلزنی شدید، بازیکن خودخواهی نیست.

به گزارش مدال و به نقل از وب سایت رسمی برنامه نود، فوق ستاره پرتغالی در فصل ۲۰۱۶/۱۷ هم طی ۴۶ بازی ۴۲ گل برای رئال مادرید به ثمر رساند تا با قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا، مدعی اصلی فتح توپ طلای ۲۰۱۷ باشد. بنزما در مصاحبه با AS در این رابطه گفت:

هیچ حرفی ندارم. وقتی اسم او را می شنوم، فقط می توانم تحسینش کنم. او انسان فوق العاده ای است. ما درون زمین همدیگر را خوب درک می کنیم. او می خواهد توپ را داشته باشد اما وقتی پا به توپ حرکت می کند، گرفتن آن بسیار سخت می شود. او درون زمین خودخواه نیست اما وقتی صاحب توپ می شود می خواهد برای گلزنی تلاش کند. و ناگهان، برای من موقعیت سازی می کند.

بنزما در ادامه به تمجید از زیدان، سرمربی تیم پرداخت و گفت:

او بسیار مربی کامل و حرفه ای است. همه او را به خاطر تصمیماتش در لحظات کلیدی تحسین می کنند. زیدا در تمرینات خیلی بیشتر از برخی بازیکنان هیجان زده می شود. ما همدیگر را خوب درک می کنیم.

بنزما که این هفته به ترکیه سفر کرده بود، در مورد گل زیبای ماریو مانژوکیچ در فینال لیگ قهرمانان هم گفت:

در لحظه ای که غیرمنتظره، مانژوکیچ گلزنی کرد و ما را شگفت زده کرد. یووه تیم سرسختی است اما دلیل پیروزی ما این بود که هیچکس نمی تواند تیم ما را متوقف کند. جشن قهرمانی لیگ قهرمانان شگفت انگیز بود.

تگ ها


اخبار روز کریم بنزما رئال مادرید فوتبال