بنزما: صدرنشین بودن در ال‌کلاسیکو بی معناست

کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید معتقد است که رسیدن به ال کلاسیکو به عنوان صدرنشین و با فاصله 6 امتیازی نسبت به بارسا تعیین کننده نتیجه بازی نخواهد بود ......

 کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید معتقد است که رسیدن به ال کلاسیکو به عنوان صدرنشین و با فاصله 6 امتیازی نسبت به بارسا تعیین کننده نتیجه بازی نخواهد بود.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، سه روز دیگر در نوکمپ، بارسلونا پذیرای رئال در حساس ترین دیدار فوتبال دنیا خواهد بود. رئال در حال حاضر صدرنشین لالیگاست و با بارسلونا 6 امتیاز اختلاف دارد.

 

کریم بنزما در مورد این بازی حساس گفت:« دیداری دشوار مقابل یک تیم بسیار بزرگ پیش رو داریم. این بازی مثل همیشه حساس است و می دانیم که چه چیزی انتظارمان را می کشد. فشار زیادی بر بازی حاکم خواهد بود و همه دنیا منتظر این بازی هستند.

همه اینها باعث می شود که صدرنشین بودن هیچ تاثیری در نتیجه پایانی نداشته باشد. باید مراقب باشیم و بازی خودمان را انجام دهیم.»

 

هو شدن در بازی مقابل خیخون:« آمار و ارقام من به تنهایی می گویند که موفق بوده ام یا خیر. به این مسائل عادت دارم و این بخشی از فوتبال و زندگی من است.

همیشه عاشق رئال بودم. دوست داشتم روزی برای این تیم بازی کنم و فاتح جام های مختلف شوم. بازی با پیراهن رئال به اندازه ای با ارزش است که توجه زیادی به انتقادات نداشته باشم.»

تگ ها


لالیگا فوتبال