بنزما علاقه ای به جداشدن از رئال مادرید ندارد

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، کریم بنزما مهاجم ۲۹ ساله رئال مادرید در مصاحبه اخیرش عنوان کرده دلیلی برای ترک مادرید نمی بیند، به خصوص که فعلاً جایگاهی ثابت در ترکیب اصلی تیم زیدان دارد، بنزما در گفتگو با بین اسپورت در مورد احتمال جدایی از رئال مادرید چنین عنوان کرده است: رئال مادرید بهترین تیم دنیا است، حضور در این باشگاه لذت بخش و مایه افتخار من است ......

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، کریم بنزما مهاجم ۲۹ ساله رئال مادرید در مصاحبه اخیرش عنوان کرده دلیلی برای ترک مادرید نمی بیند، به خصوص که فعلاً جایگاهی ثابت در ترکیب اصلی تیم زیدان دارد، بنزما در گفتگو با بین اسپورت در مورد احتمال جدایی از رئال مادرید چنین عنوان کرده است:

رئال مادرید بهترین تیم دنیا است، حضور در این باشگاه لذت بخش و مایه افتخار من است. توقعات بسیار بالاست، هر فصل که شروع می شود باید سخت تلاش کنید تا بتوانید بهترین عملکرد را از خود بروز دهید. وقتی هم در ترکیب اصلی به میدان بروید، واقعاً نیازی نمی بینید که این باشگاه را ترک کنید. فکر می کنم یکی از بهترین تیم های تاریخ رئال مادرید، تیم کنونی است. تیمی بسیار قوی داریم، فرقی نمی کند چه بازیکنانی در ترکیب اصلی به میدان بروند، بلکه بازیکنان تعویضی هم می توانند تفاوت را رقم بزنند.

 

تگ ها


اخبار روز کریم بنزما رئال مادرید لالیگا فوتبال