بنزما فرمول یک است؛ ژیرو ماشین کارتینگ!

کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید با طعنه زدن به اولیویه ژیرو که در تیم ملی فرانسه جانشین او شده گفت نمی‌توان ماشین فرمول یک را با ماشین کارتینگ مقایسه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از کنار گذاشته شدن کریم بنزما، ستاره فرانسوی خط حمله رئال مادرید از تیم ملی کشورش، اولیویه ژیرو در تیم ملی جانشین او شده و در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور داشت تا با پیراهن خروس‌‌ها جام جهانی را بالای سر ببرد. ولی کریم بنزما می‌گوید شکی وجود ندارد که بین او و ژیرو کدامیک فوتبالیست بهتری است. بنزما به این هم اکتفا نکرده و در یک ویدیوی لایو اینستاگرامی به ژیرو طعنه سنگینی می‌زند.

بنزما پیش از رقابتهای یورو۲۰۱۶ از تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شده و دیگر در این تیم بازی نکرده است. او البته ۸۱ بازی ملی در کارنامه داشته و ۲۷ گل برای خروس‌ها به ثمر رسانده. بعد از کنارگذاشتن بنزما، ژیرو از این فرصت استفاده کرده و حالا سومین گلزن برتر تاریخ فرانسه است. ژیرو برای خروس‌ها ۹۳ بازی ملی انجام داده و ۳۹ گل به ثمر رسانده و بعد از تیری آنری و میشل پلاتینی سومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی این کشور است.

با وجود آمار عالی ژیرو در تیم ملی او در باشگاهش چلسی چندان به میدان فرستاده نمی‌شود و این در حالی است که بنزما در مادرید فصل خیلی خوبی را  پشت سر گذاشته. بنزما در این فصل برای رئال ۲۶ بازی انجام داده، ۱۴ گل به ثمر رسانده و شش پاس گل داده است. ژیرو اما برای چلسی تنها ۹ بار در لیگ برتر به میدان رفته و دو گل زده است.

بنزما که در یک ویدیوی لایو اینستاگرامی صحبت می‌کرد در میانه صحبتهایش به موضوع رقابتش با ژیرو پرداخت و گفت:" ماشین فرمول یک را که نباید با ماشین کارتینگ مقایسه کرد. بله، من می‌دانم که ماشین فرمول یک هستم".

بنزما در ادامه صحبتهایش به صورت صریح‌تر به طعنه زدن به سبک بازی ژیرو پرداخت و گفت:" از اینها گذشته همه از نوع بازی او خوش‌شان می‌آید؟ نمی‌دانم".

اما بنزما چرا از تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شد؟ ماجرا به درگیری او با متیو والبوئنا برمی‌گردد که در فرانسه بنزما به این متهم شد که از هم‌تیمی سابقش اخاذی کرده است.

بعد از مدتی غیبت بنزما از تیم ملی، نمایش‌های درخشان او در رئال مادرید و همچنین کم بازی کردن ژیرو در چلسی باعث شد صحبتهایی در این باره مطرح شود که بنزما دوباره به تیم ملی برخواهد گشت اما رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه این شایعات را به کلی رد کرد. بعد از آن بود که بنزما، که تابعیت الجزایر را هم دارد، با عصبانیت خطاب به رئیس فدراسیون فرانسه گفت که اگر فکر می‌کند فوتبال او تمام شده باید منتظر بماند تا او را در پیراهن الجزایر ببیند.

بیشتر بخوانید:

کاکای جدید فوتبال برزیل در نزدیکی رئال

شباهت رئال مادرید و لیورپول از نظر ستاره سابق انگلیس

 

 

تگ ها


الیویه ژیرو فوتبال جهان کریم بنزما چلسی رئال مادرید فوتبال