Banner

بنزما: من بودم که مثلث BBC را به هم وصل می‌کردم

کریم بنزما از مثلث زهردار BBC در خط حمله رئال مادرید و نقل خودش در درخشش آن، پرده برداشته است...

به گزارش خبرنگار مدال، هواداران رئال مادرید هرگز مثلث BBC را از یاد نخواهند برد. مثلث تهاجمی و رعب‌انگیز رئال مادرید که متشکل از کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و گرت بیل بود و این سه مابین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ موفق به ثبت ۴۴۲ برای کهکشانی‌ها شدند و رئال نیز با درخشش آنها ۴ بار لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرد.

اما ابتدای فصل گذشته بود که با جدایی رونالدو و پیوستنش به یوونتوس، مثلث BBC به تاریخ پیوست و کهکشانی‌ها از آن روز به بعد با مشکلات زیادی روبرو شده‌اند. کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال، در مورد موفقیت این مثلث در آن سال‌ها می‌گوید:

"ما یک بازیکن بسیار سریع مثل بیل داشتیم و رونالدو ماشین گلزنی تیم بود اما این من بودم که باعث می‌شدم این ارتباط کامل شود. این مثلث از طریق من به هم وصل می‌شد. در تیم ما رونالدو تمام‌کننده اصلی بود و من نقشی متفاوت داشتم. من بیشتر مشغول بازی‌سازی و باز کردن فضاها بودم.

از نظر من رونالدو با وجود اینکه در سمت چپ بازی می‌کرد اما بهترین گلزن ممکن برای تیم بود و من فضاهای جلوی او را باز می‌کردم تا او گلزنی کند."

با جدایی رونالدو، وظیفه گلزنی در رئال مادرید به بنزما رسید و او فصل گذشته موفق شد ۳۰ گل در تمام رقابت‌ها به ثمر برساند. او در فصل جدید نیز ۲ گل در سه بازی به ثمر رسانده و امیدوار است امسال نیز درخشش سال گذشته را تکرار و به گل‌های خود بیافزاید.

اخبار مرتبط:

رئال مادرید و بمب نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰

تگ ها


مثلث ‌‌BBC فوتبال جهان رونالدو بنزما بیل فتح لیگ قهرمانان اروپا کریستیانو رونالدو کریم بنزما گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال