بنزما نه؛ صدرنشینی رئال با گلزن غیرمنتظره؟

شاید هیچ بازیکن رئال مادرید به اندازه کاسیمیرو از مصاف با سویا خوشحال نباشد....

به گزارش "ورزش سه"، امشب در دیداری حساس و کلیدی رئال مادرید میزبان سویاست و در صورت پیروزی می تواند صدرنشین لالیگا شود. دیداری که برای کاسیمیرو معمولا خاطرات خوبی به همراه داشته است.

هافبک دفاعی برزیلی ارزشمند رئال ۲۸۲ بار با پیراهن این تیم به میدان رفته و تنها یک بار موفق به دبل شده و آن هم برابر سویاست. او نخستین بازی خود برای رئال را برابر دشمن سویا یعنی رئال بتیس انجام داد و جالب اینکه تا به اینجا بیش از هر تیمی به سویا گل زده است.

فصل قبل و در دیدار جنجالی رئال برابر سویا، او یک بار با شوتزنی و یک بار با ضربه سری زیبا گلزنی کرد؛ همان دیداری که مونچی مدیر ورزشی سویا تهدید کرده بود تیم را از زمین بیرون می کشد.

او ژانویه ۲۰۱۹ نیز در برتری ۲-۰ رئال مقابل سویا موفق به زدن گل نخست بازی شده بود. در واقع در دو بازی قبلی سویا در زمین رئال، سه گل از ۴ گل کهکشانی ها توسط کاسیمیرو به ثمر رسیده است.

در بازی رفت یک هشتم نهایی جام حذفی کوپا دی ری سال ۲۰۱۷ که رئال ۳-۰ برنده شد نیز کاسیمیرو یک پاس گل داده بود. او برابر سویا ۸ برد، ۴ شکست و یک تساوی را تجربه کرده است.

کاسیمیرو فصل جاری ۷ گل برای رئال زده که با بهترین آمارش مربوط به فصل ۱۸-۲۰۱۷ برابری می کند. او هنوز  ۴ بازی دیگر برای بهتر کردن این رکورد پیش رو دارد.

تگ ها


سویا کاسمیرو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال