بنزما: چرا باید سرمربی رئال عوض شود؟!/ انگار فاتح هیچ جامی نشدیم

کریم بنزما در بازی دیشب رئال مادرید مقابل وایادولید دبل کرد و ستاره میدان شد....

کریم بنزما در بازی دیشب رئال مادرید مقابل وایادولید دبل کرد و ستاره میدان شد.

مهاجم فرانسوی رئال مادرید که شرایط اخیر تیمش را دشوار می‌داند، اما با ماندن سولاری در تیم موافق است و مخالف حضور مورینیو در جمع کهکشانی‌ها است.
به گزارش مدال، پس از پایان دیدار با رئال وایادولید که در وضعیت بحرانی رئالی‌ها با نتیجه پرگل 4 بر یک به سود سفیدپوشان به پایان رسید، بنزما پاسخگوی سوالات بود.
وی در ابتدا درباره شرایط تیم گفت: "موقعیت اخیر دشوار بوده اما فوتبال همینگونه است و ما باید تلاش کنیم تا در 11 بازی بعدی که در لالیگا پیش رو داریم پیروز شویم. ما باید سعی کنیم از فوتبال لذت ببریم و این مهمترین مسئله است. رئال مادرید باید همیشه برنده باشد زیرا ما می خواهیم مردم بیشتر از این کنار تیم باشند. منظور من فقط طرفداران نیست و روزنامه نگاران را نیز می گویم زیرا وقتی من در مورد مردم صحبت می کنم، منظورم همه است."
وی در ادامه افزود: "من نمی گویم رسانه‌ها باید از ما حمایت کنند، اما نباید فراموش کرد که ما عناوین زیادی در سالهای اخیر به دست آورده ایم و این مهم است. شرایط سخت است، زیرا هر سال رقبا دشوارتر می شوند و زمانی که ما برابر آژاکس مغلوب شدیم، انگار در این سال ها فاتح هیچ جامی نشده بودیم."
بنزما تاکید کرد: "رختکن همه بسیار به هم نزدیک هستند و من امیدوارم که تا پایان فصل سولاری اینجا بماند اما این مساله مربوط به باشگاه است و من نمی خواهم در مورد آن بحث کنم. چرا باید حالا سرمربی رئال عوض شود؟ 11 بازی تا پایان فصل مانده و امیدوارم سولاری برکنار نشود."