بنگر: پرسپولیس یک شب خاطره‌انگیز دیگر شکل می‌دهد

مدافع سابق پرسپولیس ابراز امیدواری کرد شاگردان یحیی گل محمدی با یک نمایش موفق جواز حضور در فینال را به دست بیاورند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محسن بنگر، کاپیتان سابق پرسپولیس که به جرگه مربیان پیوسته است ، در آستانه بازی این تیم مقابل النصر عربستان شرایط سرخپوشان را برای یک موفقیت بزرگ مثبت ارزیابی می‌کند.

بنگر درباره شرایط تیم اینطور می‌گوید: نمایش پرسپولیس مقابل حریفان خود در مرحله گروهی فوق العاده بود. برابر الدحیل هم قطعا بدشانسی بزرگی نصیب این تیم شد وگرنه این تیم نیز نمی‌توانست مانع شود. با این حال تیم خیلی زود مسیر خود را پیدا کرد و اکنون در مرحله‌ای قرار دارد که امیدواریم با صعود به فینال همراه شود.

مدافع سابق سرخ‌ها با اشاره به هماهنگی خوبی که بین نفرات جدید تیم شکل گرفت، گفت: پرسپولیس طی مدت اخیر یک اصول فنی و تاکتیکی را دنبال کرده که منتهی به موفقیت‌های این تیم شده است. آقا یحیی قطعا نقش پررنگی در این موضوع داشته است. بکارگیری مناسب از نفرات جدید و شرح وظایفی که باعث شد تا خیلی زود از نظر فنی به مهره تاثیرگذار تیم تبدیل شوند. پرسپولیس به معنای واقعی یک تیم در این مسابقات بوده است. 

بنگر درباره شرایط بازی امشب سرخپوشان مقابل النصر عربستان گفت: النصر دو حریف عربستانی را در مراحل قبلی حذف کرد و به این مرحله رسید. آنها از میان حریفان عربستانی حاضر در این تورنمنت در کنار الهلال قطعا از قدرت بالایی برخوردار بودند و حضورشان در اینجا دور از انتظار نبود. با این حال من قدرت السد قطر را از حیث کیفی بالاتر می‌دانم. مهمترین موضوع اما خستگی و ریکاوری است. پرسپولیس طی دو بازی قبلی نشان داد از لحاظ ریکاوری برنامه خوبی را پشت سر گذاشته است و امیدوارم در این بازی نیز شرایط به همین شکل دنبال شود. اتفاق مثبت در بازی قبلی ۱۰ نفره شدن حریف بود که موجب فشار کمتری شد اما با این حال هم نمی‌توان از فشردگی بازی‌ها چشم پوشی کرد.

وی ادامه داد: تمرکز دیگر پوئن مثبتی بود که بازیکنان طی دیدارهای قبلی داشته‌اند. موضوعی که می‌تواند در صورت تداوم در بازی امشب شرایط خوبی را شکل دهد. من کاملا به تیم ایمان دارم و آنها قادر خواهند بود بار دیگر یک شب خاطره انگیز را شکل دهند و باعث شوند از خوشحالی بار دیگر هواداران در اوج باشند. 


بنگر درباره شانس گلزنی در این بازی گفت: دوست دارم بگویم کنعانی زادگان و شجاع. دو بازیکنی که قطعا کار سختی را تا به اینجای جام در قلب دفاعی پشت سر گذاشته‌اند. شجاع واقعا باهوش عمل کرد و کنعانی زادگان نیز نمایش خوبی داشته است. امیدوارم آنها با گل خود شرایط صعود را فراهم کنند اما بیشتر دوست دارم آنها در خط دفاعی موفق باشند و آل کثیر باز کار را تمام کند.

بیشتر بخوانید:

چند بازیکن پرسپولیس به تهران بر نمی‌گردند

پرسپولیس النصر را شکست می‌دهد/ گل‌های «آل کثیر» اروپایی است

 

 

تگ ها


محسن بنگر پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال