بنی‌یاسین: فولاد می‌تواند و من مطمئنم ان‌شاءالله!

مدافع اردنی سابق فولاد می‌گوید فولاد برابر العین بازی سختی خواهد داشت اما فولادی ها می‌توانند در این دیدار پیروز شوند....

به گزارش "ورزش سه"، انس بنی‌یاسین مدافع تیم ملی اردن که اخیرا در دیدار دوستانه موفق به شکست تیم ملی بحرین شدند، در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص وضعیت تیم بحرین و امکان برد تیم ایران در تقابل مستقیم دو تیم گفت: ما در بازی آخر برابر بحرین به میدان رفتیم و توانستیم پیروز شویم. بحرین تیم بسیار خوبی است و بازی خوبی از خود به نمایش می‌گذارد اما تیم ملی ایران بسیار قوی است و بازیکنان با کیفیت زیادی دارد. دیدار این دو تیم بسیار سخت خواهد بود اما ایران می‌تواند آن را ببرد و البته باید دقت داشته باشید که بازی ساده نیست.


وی که نیم‌فصل در فولاد خوزستان حضور داشت، پیگیر نتایج فولاد است و در خصوص دیدار هفته آتی فولاد در پلی‌اف لیگ قهرمانان آسیا برابر العین نیز اینگونه توضیح داد: فولاد و العین نبرد سختی دارند، هر دو تیم بسیار خوبی هستند و بازیکنان خوبی دارند.  فولاد می‌تواند بازی را ببرد و به مرحله بعدی صعود کند، من قطعا طرفدار فولاد هستم و برای تیم فولاد و جواد نکونام آرزوی موفقیت می‌کنم.

بنی‌یاسین همچنین گفت: جواد نکونام تجربه بسیار زیادی در اروپا و تیم ملی ایران دارد و به فولاد کمک می‌کند اما من فکر می‌کنم این تجربه جدیدی برای وی در مسابقات آسیایی به عنوان سرمربی باشد و من برای او و فولاد آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که بازی با العین را ببرند و در مسابقات گروهی نیز نتایج خوبی را بگیرند.


مدافع تیم ملی اردن در انتها گفت: من با بعضی بازیکنان فولاد هنوز ارتباط دارم، امیدوارم که یک نتیجه خوب برای سابقه خود و تاریخ باشگاه بگیرند. من مطمئنم که می‌توانند در لیگ قهرمانان موفق باشند چرا که بازیکنان قوی و با کیفیتی هستند، آن‌ها می‌توانند و من مطمئنم ان‌شاءالله.

تگ ها


انس بن یاسین فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال