بن‌بست غیرمنتظره در مذاکرات تمدید بارسا با فاتی

هواداران بارسا برای رسمی شدن تمدید قرارداد آنسو فاتی همچنان باید منتظر بمانند....

به گزارش "ورزش سه"، از قرارداد آنسو فاتی با بارسا کمتر از یک سال باقیمانده هرچند باشگاه معتقد است که بند یکجانبه تمدید دو ساله او را در اختیار دارد. موردی که ژرژ مندس مدیر برنامه های مشهور فاتی با آن مخالف است و بارسلونا نیز قصد جنگیدن بر سر این موضوع را ندارد.

اخیرا در لیسبون دو طرف بر سر تمدید قرارداد فاتی مذاکره ای جدی داشتند که به نتیجه ختم نشد. روز گذشته مندس وارد بارسلونا شد و رسانه ها عنوان کردند که او برای مذاکره ای جدید با سران بارسا آمده اما در واقع هدف او گفت و گو با خود بازیکن بود و جلسه ای با مسئولان بارسا نداشت.

طبق ادعای اسپورت، بر خلاف پدری گونزالس که تمدید او فردا تا ۲۰۲۶ رسمی خواهد شد، در مورد آنسو فاتی همچنان باید منتظر ماند. هنوز هیچ توافقی بین طرفین صورت نگرفته و تمدید به بن بست خورده است.

فاتی تمایل زیادی به ادامه حضور در بارسلونا دارد و به مندس نیز توصیه کرده تا هر طور شده با باشگاه به توافق برسد ولی موانع بزرگی بر سر این راه قرار دارد که باعث نگرانی دوست داران بلوگرانا نیز شده است. آیا سرنوشت لیونل مسی در انتظار فاتی خواهد بود؟ کسی که وارث شماره ۱۰ اسطوره آرژانتینی شده است.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی آنسو فاتی بارسلونا