بن سیمونز در رتبه سوم قرار گرفت؛ میچل در صدر!

به نقل از CbsSports، در رنکینگ اعلام شده این ماه و به دید سی بی اس، داناوان میچل در صدر برترین درفت ها قرار گرفته و این بازیکن موثر یوتا جز، اکنون بهترین درفت سال تا به اینجای فصل قلمداد می شود ......

به نقل از CbsSports، در رنکینگ اعلام شده این ماه و به دید سی بی اس، داناوان میچل در صدر برترین درفت ها قرار گرفته و این بازیکن موثر یوتا جز، اکنون بهترین درفت سال تا به اینجای فصل قلمداد می شود. میچل که در هفته گذشته در جایگاه دوم قرار داشت، با نمایش های بی نظیرش موفق شد جایگاه اول را از آن خودش کند. او در مسابقات این هفته، به طور میانگین 30.7 امتیاز، 2.7 اسیست و 2.3 توپ ربایی را از خود به ثبت گذاشت. قطعا این شوتینگ گارد، یکی از امید های اصلی کوین اسنیدر و سران جز برای ادامه فصل هستند.
دانووان میشل
در جایگاه دوم این رده بندی، دنیس اسمیت جونیور از دالاس موریکس است. پوینت گارد جوان تیم دالاس در هفته گذشته در رتبه هفتم قرار داشت اما با نمایش های درخشانش در این هفته، جایگاه بسیار بهتری را بدست آورد. اسمیت به طور میانگین در این هفته از مسابقات، 24 امتیاز، 4.0 پاس منجر به گل و 2.0 ریباند را از خود به ثبت رساند و با این نمایشی که داشت، امید را در دل هواداران موریکس زنده کرد چرا که آن ها پس از بازنشستگی جیسون کید، هنوز گارد راس خوبی را نداشته اند و به نظر می رسد می توانند به آینده دنیس امیدوار باشند.
دنیس اسمیت جونیور
در رتبه سوم این رده بندی، بن سیمونز قرار دارد. درفت تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز که پس از گذشت کامل یک فصل، از مصدومیت رها شده و شروع به نسبت خوبی را نیز در لیگ داشته است اما قطعا از سیمونز انتظارات بیشتری می رود. بنی در هفته گذشته نیز در همین جایگاه قرار داشت. وی در این هفته میانیگن امتیازی 10.0، میانگین ریباند 4.0، میانگین امتیازی 4.0 اسیست را از خود به ثبت رسانده است. اوج نمایش های بنی در این هفته برابر بوستون سلتیکس در تی دی گاردن بود و به نظر می رسد همگان انتظار تکرار چنین نمایش هایی را از سیمونز خواهند داشت.
بن سیمونز
در این هفته شاهد افت محسوس نامبروان هفته گذشته بودیم. لاری مارکانن شیکاگو در این هفته آمار 15.7 امتیاز، 4.3. ریباند و 3.0 اسیست را از خود به ثبت گذاشت. البته که عملکرد سایر نفرات باعث شد تا مارکانن افت محسوسی در این رنکینگ داشته باشد.
لری مارکانن
در رتبه پنجم این رنکینگ، جیسون تیتم قرار دارد. بازیکن جوان بوستون سلتکیس که جایگاهش از هفته گذشته تاکنون تغییری نکرده است. او در این هفته میانیگن 10.5 امتیاز، 4.5 ریباند و 1.5 بلاک شات را به ثبت گذاشته است. تیتم یکی از مهره های اصلی تیم برد استیونز بوده و عملکرد خوبی را نیز در این هفته از مسابقات به ثبت گذاشته است. قطعا هواداران سلتیکس با داشتن کایری اروینگ و آل هورفورد و در کنار این بازیکنان، اسامی جوانی چون مارکوس اسمارت، جلین براون و جیسون تیتم در فکرهای بزرگی به سر می برند و خواهان تکرار قهرمانی هایشان هستند.
جیسون تیتم

تگ ها


اخبار روز بسکتبال