بن طالب: دلم برای تمرینات شالکه تنگ شده بود

نبیل بن طالب، هافبک الجزایری شالکه که نیم فصل نخست بوندس لیگا را به دلیل مصدومیت از دست داد، حالا بار دیگر مهیای به میدان رفتن در مستطیل سبز شده است ......

نبیل بن طالب، هافبک الجزایری شالکه که نیم فصل نخست بوندس لیگا را به دلیل مصدومیت از دست داد، حالا بار دیگر مهیای به میدان رفتن در مستطیل سبز شده است.

او در مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه شالکه در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است.

درباره بازگشت به تمرینات

پس از دوری دراز مدتی، بازگشت دوباره به تمرینات با بچه ها عالی است. واقعا دلم برای این وضعیت تنگ شده بود. اینک هیچ مشکلی را حس نمی کنم و توانسته ام در تمامی تمرینات شرکت کنم. مصدومیت دیگر برایم یک دغدغه روانی نیست و در واقع میزان آمادگی من بهتر از قبل از شروع فصل است. این نشان از این دارد که در دوران ریکاوری چه قدر جدی کار کرده ام. 

شرایط جدول

رییس همیشه می گوید که به جدول نگاه نکنید. پیش از این خیلی از تیم ها بوده اند که کریسمس را در رده دوم سپری کردند و سپس نزول کردند. بوندس لیگا لیگی بسیار متعادل است و ما تنها چند امتیاز بالاتر از تیم رده دهم هستیم و از رو باید همچون تا بدین جای کار، بازی به بازی پیش برویم. اغلب، تفاوت بین برد و باخت بر سر جزییات رقم می خورد. نمی توانیم وا دهیم و باید تمرکز خود را حفظ کرده و آنگاه پاداش مان را خواهیم گرفت.

بازگشت به میادین در بازی برابر لایپزیش

هدفم این است که این بازی در زمین باشم ولی این هدف برای تمامی بازی ها یکسان است. همیشه خواستار بازی کردن هستم؛ صرف نظر از این که چه زمانی و برابر چه حریفی باشد. این موضوع برای هیچ یکی از هم تیمی های من نیز فرق نمی کند. تصمیم نهایی اما، با مربی است.

تگ ها


اخبار روز شالکه ۰۴ فوتبال