بن عطیه: برای زندگی در قطر یووه را ترک کردم

مهدی بن عطیه ستاره باشگاه الدحیل در مورد دلایل انتخاب این تیم قطری صحبت کرد...

مهدی بن عطیه ستاره باشگاه الدحیل در مورد دلایل انتخاب این تیم قطری صحبت کرد

مهدی بن عطیه گفت: بعد از پیشنهاد ترک یووه تصمیم گرفتم فوتبالم را در الدحیل ادامه بدهم، ابتدا برای اینکه زندگی در قطر را دوست دارم.
به گزارش مدال، بن عطیه با سابقه بازی در تیم های بزرگی مثل رم، بایرن و یوونتوس درباره تصمیمش برای حضور در فوتبال قطر، چنین می گوید: «زمان آن رسیده بود که تغییری در زندگی خودم بدهم. خانواده من در اینجا زندگی راحتی دارند و من از این موضوع بسیار خوشحالم. نظر دیگران هم برای من اهمیت چندانی ندارد.»
بن عطیه که با بین اسپورت صحبت می کرد در ادامه صحبت هایش گفت: حتی سرمربی تیم یوونتوس برای اینکه نظرم را تغییر بدهد قول داد در بازی‌های بیشتری از من استفاده کنند اما من تصمیم خودم را گرفته بودم.
مدافع سرشناس تیم الدحیل همچنین اضافه کرد :« فکر ترک یووه از همان ابتدا همراه من بود و دنبال این بودم که انتهای مسیر فوتبالم را در یکی از تیم های کشورهای خلیج فارس و مسلمان سپری کنم. همانطور که گفتم در یوونتوس می توانستم بازی های زیادی در ترکیب تیم انجام بدهم چرا که مربی از من راضی بود اما در زندگی برخی اتفاق هایی می افتد که نمی توان با آن مقابله کرد.»
او با اشاره به تیم الدحیل هم افزود:« بعد از پیشنهاد ترک یووه تصمیم گرفتم فوتبالم را در الدحیل ادامه بدهم، ابتدا برای اینکه زندگی در قطر را دوست دارم.» او ادامه داد:« الدحیل یک تیم بزرگ و جدی و منظم با بازیکنان بسیار خوب است و همه چیز برای تحقق بخشیدن به اهداف باشگاه مثل به دست آوردن جام های قهرمانی و نگهبانی از آمال و آرزوهایشان آماده شده و طبق برنامه پیش می رود.» بن عطیه درباره سرمربی الدحیل هم گفت:« آقای فاریا تازه به این تیم آمده است و همه می دانیم او دستیار ژوزه مورینیو بوده است. البته تاکید می کنم که این اولین تجربه سرمربی گری او است اما احساس می کنم فوتبال را خوب می شناسد و با بازیکنان خوبی که دارد می تواند الدحیل را به اهداف و برنامه هایش برساند.»
مدافع سرشناس و مراکشی تیم الدحیل با اشاره به آمادگی قطر برای میزبانی رقابت های جام جهانی هم گفت:« الان خیلی از ساخت و سازها انجام شده و برخی نیز در حال ساخت است. قطر تلاش زیادی را برای آمادگی انجام می دهد و من فکر می کنم جام جهانی بسیار خوبی در 2022 در قطر خواهیم داشت ضمن اینکه قطر تیم خوبی است که قهرمان آسیا شده و می تواند در این مسابقات نمایش خوبی داشته باشد.»