بن‌عطیه: یوونتوس توانایی حذف اتلتیکو مادرید را دارد

مهدی بن‌عطیه، بازیکن سابق یوونتوس که هم‌اکنون در الدحیل قطر بازی می‌کند اعتقاد دارد یوونتوس می‌تواند در بازی برگشت مقابل اتلتیکو برنده باشد....

مهدی بن‌عطیه، بازیکن سابق یوونتوس که هم‌اکنون در الدحیل قطر بازی می‌کند اعتقاد دارد یوونتوس می‌تواند در بازی برگشت مقابل اتلتیکو برنده باشد.

دیدار رفت دو تیم اتلتیکومادرید و یوونتوس در لیگ قهرمانان با نتیجه ۲-۰ به سود قرمز و سفید پوشان شهر مادرید به پایان رسید تا کار بیانکونری در دیدار برگشت سخت باشد.
مهدی بن‌عطیه که سابق بازی در لیگ قهرمانان با پیراهن یوونتوس را دارد در جدیدترین اظهاراتش گفت: اتلتیکو حریف سختی برای یوونتوس است. حریفی بسیار سخت. سبک بازی آن‌ها این است که خیلی کم با توپ کار می‌کنند و منتظر اشتباهات شما می‌مانند تا از آن استفاده کنند. وقتی توپ را از شما بگیرند بسیار خطرناک هستند و شما این مسئله را در دیدار رفت مشاهده کردید. با مشاهده دیدار رفت به این نتیجه رسیدم بازیکنان یوونتوس می‌توانند آن‌ها را شکست دهند و من از بیانکونری انتظار دارم در بازی برتری داشته باشند.
بن‌عطیه که مدت کمی با رونالدو در یووه هم‌بازی بود درباره او می‌گوید:  وقتی او را در زمین تمرین ببنید متوجه می‌شوید در همه زمینه‌ها یک قهرمان است. رونالدو مانند یک ماشین جنگی است و بسیار باهوش عمل می‌کند. او بازیکن مغروری نیست. 
این بازیکن مراکشی چند هفته پیش از یووه جدا شد و به الدحیل پیوست.