بهاروند: باید به پرسپولیس هم بلیت می‌دادند

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران تأکید کرد: باید به پرسپولیس هم بلیت می‌دادند و این حق باشگاه بوده است. باید پیگیر این موضوع باشند....

بهاروند: باید به پرسپولیس هم بلیت می‌دادند

به گزارش مدال، حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در آستانه برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر درباره ورود تماشاگران با بلیت الکترونیک، اظهار داشت: وقتی ما به داخل ورزشگاه می‌آمدیم، ورود تماشاگران بسیار روان انجام می‌شد. آنها بلیت‌ها را زیر دستگاه می‌گذاشتند و وارد می‌شدند که ازدحام جمعیت هم زیاد نبود.

وی در واکنش به این سؤال که تعداد بلیت‌های فرودخته شده برای دربی کم بوده و چرا فقط 57 هزار بلیت به تماشاگران فروخته شده است، گفت: طبق قانون 20 درصد ورزشگاه باید خالی باشد و ورزشگاه آزادی هم 100 هزار نفری نیست. به‌هرحال ظرفیت همین اندازه بود.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد گلایه استقلالی‌ها در مورد عدم رسیدگی به شکایت آنها درباره محرومیت فرشید اسماعیلی و اینکه نامه آنها در سازمان لیگ مانده است، خاطرنشان کرد: خیر سازمان لیگ این‌طور نیست و ما مستندات هم داریم. اگر باشگاهی نامه بزند، به نیم ساعت نرسیده ارجاع می‌شود و مستندات را ارائه می‌کنیم.

بهاروند همچنین درباره گلایه پرسپولیسی‌ها از عدم تعلق بلیت دربی به این باشگاه، گفت: دیگر می‌دانید که دو سال است بلیت فروشی را به باشگاه‌ها تحویل داده‌ایم و در اختیار ما نیست. باید به پرسپولیس هم بلیت می‌دادند و این حق باشگاه بوده است. باید پیگیر این موضوع باشند.

وی در مورد اینکه اگر ظرفیت ورزشگاه پر نشود آیا امکان ورود تماشاگرانی که بلیت ندارند وجود دارد یا نه، تصریح کرد: خیر، به هیچ وجه هیچ هواداری حق ورود به ورزشگاه بدون داشتن بلیت را ندارد. بدعتی بوده و 20 سال گذشته مقابل در ورزشگاه تجمع می‌کردند و عده‌ای هم رایگان وارد ورزشگاه می‌شدند. اینجا هم بحث درآمد نیست، چون بلیت فروشی درآمد آنچنانی ندارد. برای این بازی هم امکان ندارد کسی بدون بلیت وارد ورزشگاه شود.

رئیس سازمان لیگ در خصوص اینکه گویا هنوز هم بازار سیاه بلیت فروشی بیرون ورزشگاه وجود دارد، اظهار داشت: ما چنین چیزی ندیدیم، اگر شما رسانه‌ها که قوی هم هستید، چنین چیزی را مشاهده کردید، تصویربرداری کرده و به ما هم ارسال کنید تا با خاطیان برخورد شود. نباید چنین چیزی باشد.

بهاروند در پاسخ به این سؤال که آیا بهتر نبود دربی به جای ساعت 16، ساعت 18 برگزار شود، گفت: قطعاً بهتر بود.

بیشتر بخوانید:

انصاریفرد: برای باشگاه استقلال و دیگر مسوولان متاسفم!

واکنش باشگاه استقلال به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس

 

 

تگ ها


اخبار دربی ۹۰ دربی 90 پرسپولیس استقلال پرسپولیس استقلال استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال