بهاروند: خبر احضارم به کمیته اخلاق را از شما می‌شنوم

رئیس سازمان لیگ از احضار خود به کمیته اخلاق ابراز بی‌اطلاعی کرد....

رئیس سازمان لیگ در واکنش به احضارش به کمیته اخلاق گفت: چیزی کتبا به من اعلام نکردند و این موضوعات را از شما می‌شنوم، کاری که باید انجام می‌دادم این بود که قانون را انجام دهم.

به گزارش مدال، حیدر بهاروند بعد از پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و داماش اظهار داشت: متاسفانه شنیده‌ام اتفاقاتی در تهران رخ داده و صحبت‌هایی مطرح شده که دور از عدالت است. نمی‌دانم میثاقی در تلویزیون چه گفته ولی او بیاید اینجا را ببیند و فضا و شرایط را بررسی کند و بعد در تلویزیون بگوید چه کسی مقصر بوده است.

وی در پاسخ به این سؤال که شما چه کسی را مقصر می‌دانید، گفت: شما باید بهتر از من این موضوع را بدانید. من حتما گزارش خود را به مقامات مسئول خواهم داد.

رئیس سازمان لیگ برتر در خصوص اینکه به وی اخطار داده‌اند و او را احضار کرده‌اند گفت:چیزی کتبا به من اعلام نکردند و این موضوعات را از شما می‌شنوم. کاری که باید انجام می‌دادم این بود که قانون را انجام دهم. من می‌توانستم ساده‌ترین راه را انتخاب کنم و بازی را تعطیل کنم ولی فکر این را کردم که 20 الی 30 هزار نفر به استادیوم آمدند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه مقصر اتفاقات بازی امروز چه کسی است، گفت: شما باید این موضوع را بهتر از من بدانید. من مسئول نظم و امنیت نیستم. چون این کارها بر عهده من نیست. مسئولان داماش می‌گفتند ما به زمین نمی‌آییم چون تماشاگرانمان را به داخل ورزشگاه راه نمی‌دهند. آیا مسئول کنترل و رفت و آمد تماشاگران هم من هستم؟

بهاروند در خصوص اینکه یکی از ایرادات به سازمان لیگ این بود که سه روز قبل از برگزاری بازی اهواز را به عنوان میزبان اعلام کردند، گفت:‌این موضوع صحت ندارد. ما روز بازی هشتم محل فینال را به مسئولان باشگاه اعلام کردیم.

خبرنگاری گفت: آیا مسابقات لیگ برتر مهندسی شده یا خیر، که بهاروند پاسخ داد:‌اگر مسابقات مهندسی شده چگونه تا هفته آخر 4 تیم مدعی بودند؟ آیا پنالتی سپاهان که اعلام شد بازی‌ها مهندسی نشده بود؟ یا اگر بازیکن پرسپولیس از پشت محوطه شوت زده و توپ به پای مدافع سپاهان خورده و داخل دروازه این تیم رفته بازی‌ها مهندسی شده است؟ به نظرم این حرف‌ها درست نیست.

اخبار مرتبط:
فتاحی: ما مقصر مشکلات نبودیم!
طالقانی: اتفاقات امروز ربطی به کمیته اخلاق ندارد!

تگ ها


سازمان لیگ بهاروند جام حذفی فوتبال ایران فینال جام حذفی ایران فینال جام حذفی فوتبال ایران پرسپولیس داماش گیلانیان داماش پرسپولیس پرسپولیس داماش پرسپولیس جام حذفی فوتبال