بهاروند : پرسپولیس نمیتواند بازیکن خارجی بگیرد

بهاروند: باشگاه های بدهکار از جمله پرسپولیس نمی توانند بازیکن خارجی بگیرند رییس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال می گوید باشگاه هایی که در ف ......

بهاروند: باشگاه های بدهکار از جمله پرسپولیس نمی توانند بازیکن خارجی بگیرند

رییس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال می گوید باشگاه هایی که در فیفا پرونده دارند، نمی تواند بازیکن خارجی جذب کند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، حیدر بهاروند در حاشیه یادواره شهدای شلمچه اظهار کرد: وقتی به اینجا می آییم حال و هوایمان عوض می شود و این مسائل را می بینیم یاد شهدا زنده می شود. ما وقتی به اینجا آمدیم همه شاهد یک فضای روحانی شکل گرفت و باید بدانیم مدیون خون شهدا هستیم. اطراف کشور ما بدترین شرایط امنیتی را دارد اما در کشور ما همه چیز امن است. همه اینها به خاطر ایثارگری های خون شهداست. به همین خاطر آمدیم اینجا تا فینال جام حذفی را در خرمشهر برگزار کنیم. می خواهیم به شهدا بگوییم که به یادتان هستیم و هر کاری هم برای این شهدا بکنیم واقعا کم است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه های بدهکار می توانند بازیکنان خارجی جذب کنند، گفت: یک مصوبه به ما ابلاغ شده است درباره ی این که در هر شرایطی اگر باشگاهی پرونده انضباطی داشته باشد و رای صادر شده باشد اجازه نمی دهیم بازیکنان خارجی بگیرند. البته اگر فدراسیون مصوبه ای دیگر به ما بدهد آن را اجرایی می کنیم. یک مصوبه به ما داده و باید آن را اجرایی کنیم. قبل از نقل وانتقالات لیست ها را به ما می دهند و براساس آن لیست ها باشگاه های بدهکار را اجازه نمی دهیم بازیکن خارجی بگیرند مگر این که مصوبه لغو شود. اسم یکسری باشگاه ها به ما ابلاغ شده اما خودشان هم می دانند چه باشگاه هایی هستند. ما اسم تیم ها را نمی آوریم شاید آنها بخواهند طی این مدت با بدهکاران خود تسویه حساب کنند، اما اگر تیمی مشکلات شان را حل نکنند قطعا نمی توانیم بازیکن خارجی بگیرند.

بهاروند در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس جزو همین لیستی است که نمی تواند بازیکن خارجی بگیرد، اظهار کرد: عده ای از تیم ها هستند که پرسپولیس هم جز یکی از این تیم هاست. اگر پرونده هایشان را حل کنند می توانند بازیکن بگیرند و اگر این اتفاق نیفتد و مشکلاتشان را حل نکنند، نمی توانند بازیکن خارجی بگیرند. این را هم باید بگویم هر باشگاه داخلی قرارداد داخلی ببندند و در سازمان لیگ ثبت نکند قراردادش اعتبار ندارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال