بها به مربی موقت؛ زوج شجاعی و نیکبخت می مانند

تراکتور در اولین بازی با هدایت مسعود شجاعی و با کمک علی نیکبخت موفق شد ماشین سازی را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد و در هفته پیش رو هم با همین مربیان به مصاف پیکان می رود.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، پیکان یکی از تیم هایی است که بحث حضور مربی اش در تیم تراکتور مطرح بود؛ مهدی تارتار. اما نباید فراموش کرد تراکتور یکی از تیم هایی است که به مربی موقت بهاء زیادی می دهد. بعد از جدایی جان توشاک – محمد تقوی هدایت تراکتور را برعهده گرفت و تا پایان نیم فصل سرمربی تیم ماند و در ادامه به دلیل عدم توافق بر سر یکی از مسایل اردوی سرخ ها را ترک کرد. هم چنین ساکت الهامی که بعد از مصطفی دنیزلی هدایت تیم را به طور موقت بر عهده گرفت تا پایان فصل در تیم ماند و حتی جام قهرمانی حذفی را بر بالای سر برد. با این حساب مسعود شجاعی هم می تواند در صورت نتیجه گیری به ادامه حضور خود در راس کادر فنی تیم تراکتور خوشبین باشد. 

نکته جالب در مصاحبه هوشنگ نصیرزاده معاون ورزشی باشگاه تراکتور این بود که باشگاه سه گزینه برای هدایت تیم دارد که گزینه اول مسعود شجاعی است. این بدین معنی است که مسعود شجاعی در صورت نتیجه گیری می تواند تا پایان فصل به مربیگری خود در تراکتور ادامه دهد و توامان در اندیشه حضور در کلاس های مربیگری و کسب مدارک رسمی در این زمینه باشند. البته مسعود در این زمینه همتا هم دارد. نمونه اش مهدی رحمتی که به یکباره کفش ها را آویزان کرد و مربی شهر خودرو شد. 

اگر چه در خبرها آمده بود مسعود شجاعی دوست دارد فوتبال کند اما جذابیت های مربیگری او را برای ادامه حضور در راس کادر فنی تیم وسوسه کرده است. به خصوص که در صورت نتیجه گیری می تواند در ابتدای راه مربیگری با یک تیم بزرگ به افتخارات خوبی دست پیدا کند.

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی