بهبود مصدومیت خانزاده و احتمال حضور برابر پارس جنوبی

مصدومیت محمدرضا خانزاده بازیکن تیم فوتبال تراکتور بهبود پیدا کرده است و احتمال حضور او در برابر پارس جنوبی به نظر کادرفنی تراکتور بستگی دارد....

مصدومیت محمدرضا خانزاده بازیکن تیم فوتبال تراکتور بهبود پیدا کرده است و احتمال حضور او در برابر پارس جنوبی به نظر کادرفنی تراکتور بستگی دارد.

به گزارش مدال، محمدرضا خانزاده، مدافع میانی تیم فوتبال تراکتور در دقیقه 65 دیدار با گل‌گهر سیرجان مصدوم شد و در بازی با سایپا هم به میدان نرفت. با اینکه خبرهایی در مورد دوری دو تا چهار هفته‌ای این بازیکن از میادین فوتبال مطرح شد، اما خانزاده به شرایط مناسبی رسیده و مصدومیتش برطرف شده است.

این بازیکن شاید در بازی با پارس جنوبی که در هفته ششم برگزار خواهد شد، به میدان برود، البته در این زمینه تصمیم نهایی را دنیزلی خواهد گرفت. با توجه به حساسیت‌های مربوط به مصدومیت از ناحیه همیسترینگ، باید دید دنیزلی در نهایت از این بازیکن در بازی با پارس جنوبی استفاده خواهد کرد یا خیر.

دیدار تراکتور تبریز - پارس جنوبی جم در چارچوب هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 16:30 روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

گزارش تمرین تراکتور/ بازگشت مدافع مصدوم

تگ ها


محمدرضا خانزاده مصدومیت خانزاده خانزاده تراکتور تراکتور پارس جنوبی پارس جنوبی جم تراکتور تراکتور-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال