بهتاش فریبا: از بازی روز گذشته استقلال لذت نبردم

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: از بازی روز گذشته استقلال لذت نبردم و منتظر بازی‌های بهتری از تیم هستم....

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: از بازی روز گذشته استقلال لذت نبردم و منتظر بازی‌های بهتری از تیم هستم.

به گزارش مدال، بهتاش فریبا در خصوص اینکه چرا مدتی سکوت کرده بود، اشاره داشت که دیگر نمی‌خواهد در مورد فوتبال صحبت کند و گفت:‌ حقیقتا اتفاقاتی افتاد که دلزده شده بودم. کودکی که در استادیوم آزادی فوت کرد دلم را ریش‌ریش کرد و شاید باور نکنید که تا چند روز حالم خوب نبود. ما متعلق به این فوتبال هستیم و با آن زندگی کرده‌ایم. الان کمی آرام‌تر شده‌ام و مثل همیشه همه چیز را پیگیری می‌کنم.

 وی در خصوص لیست جدید فوتبال ایران که نفراتی چون جهانبخش، عزت‌اللهی و کاپیتان‌های استقلال در آن حضور ندارند، گفت: من فکر می‌کنم آماده‌ترین بازیکنان لیگ دعوت شده‌اند، سه بازیکن از سپاهان هستند که انصافاً خوب بازی می‌کردند و ویلموتس کاری را انجام داده که در همه جای دنیا انجام می‌شود. شاید وقتی آماده‌ترین بازیکنان دعوت می‌شوند، باید به بازی‌های استقلال نگاه کنیم و ببینیم آیا این بازیکنان آماده هستند یا خیر.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: لیست تیم ملی هر بار تغییر می‌کند و اینگونه هم نیست که بازیکنان دوباره دعوت نشوند. ملی‌پوشان استقلال که خط خورده‌اند باید جای خود را پس بگیرند و این کار فقط با تلاش دوباره اتفاق می‌افتد.

فریبا در خصوص شرایط کلی استقلال گفت: استقلال تغییراتی کرده و هر چه جلو می‌رویم نقش استراماچونی مشخص‌تر می‌شود. در برخی از بازی‌ها اصلا مهم نیست که چگونه بازی می‌کنید بلکه فقط باید بازی را ببرید. بازی با گل گهر هم همین‌گونه بود و خدا را شکر که استقلال برنده شد. دو هفته هم تعطیل است و مصدومان استقلال می‌رسند و من مطمئن هستم شرایط بهتر خواهد شد.

وی در پایان گفت: حقیقتا من از بازی روز گذشته استقلال لذت نبردم و منتظر بازی‌های بهتری از تیم هستم.

 

بیشتر بخوانید:

رضاوند: بدون حضور هواداران انگار در لیگ یک بازی می‌کردیم

علت تعویض میلیچ در بازی با گل گهر چه بود؟!

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال بهتاش فریبا بازی استقلال گل گهر فوتبال