بهتاش فریبا: استقلال بازیکن باتجربه و بزرگ ندارد

بهتاش فریبا بازیکن و مربی سابق باشگاه استقلال عدم وجود بازیکن باتجربه و بزرگ در استقلال را دردسرساز می‌داند و معتقد این امر در فصل آینده آنها را دچار مشکل می‌کند....

فریبا به ایرانیزه‌شدن استراماچونی نیز اشاره کرده است و امیدوار است تا او به سرنوشت تلخ وینفردشفر دچار نشود.
به گزارش مدال، در خصوص تصمیم استراماچونی مبنی بر کنار گذاشتن چند بازیکن از تیم استقلال، گفت: تجربه و زمان نشان داده که هر مربی که از نظر نظم و انضباط بالای سر استقلال بوده موفق‌ترین مربیان محسوب شده است. آمار هیچ وقت دروغ نمی‌گوید و شما می‌توانید به آمار مراجعه کرده و ببینید از زمان رایکوف و این مربی جدید کدام مربیان موفق بوده‌اند.
وی افزود: از اینکه روح‌الله باقری باید از استقلال برود خیلی ناراحتم چون سبک فوتبال او را دوست دارم ولی اینکه یک سرمربی خودش مستقیما به بازیکن می‌گوید تو را نمی‌خواهم و حرفش را مستقیم می‌زند مطمئنا به نظم و انضباط اهمیت زیادی داده و می‌تواند آینده خوبی داشته باشد. 
پیشکسوت استقلال تاکید کرد: امیدوارم استراماچونی مثل شفر ایرانیزه نشود چون قشنگ یادم است اولین باری که به محل تمرین شفر رفتم او چنان بلایی بر سر بازیکن بزرگ تیم آورد که خودمان هم تعجب کرده بودیم اما بعد این آدم کاملا ایرانیزه شد و کار به جایی رسید که می‌گفت فلانی و فلانی پنالتی بزنند. به نظرم همین نظم و انضباط که استراماچونی ایجاد کرده برای قهرمانی کافی است.
وی با بیان اینکه استقلال امسال تهی از بازیکنان بزرگتر و باتجربه است، گفت: چیزی که قابل کتمان نیست نیاز استقلال به یک بازیکن بزرگ در میانه  میدان است. بازیکن بزرگ معنایش این نیست که حتما فوتبالیست بزرگی باشد ولی او باید در وهله اول بچه تهران باشد و بازیکنان تیم از نظر فنی و معرفتی او را قبول داشته باشند. این بازیکن باید مسائل داخل زمین را حل کند و زمان خود ما سعید مراغه‌چیان، پرویز مظلومی و چند نفر مثل خودم حتی اجازه نمی‌دادیم مسائل به گوش سرمربی تیم برسد. امیدوارم اگر استقلال نمی‌تواند چنین بازیکن داشته باشد حداقل آن را تولید کند. چون این تیم به چنین بازیکنی در میانه زمین نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:

عضو کمیته فنی استقلال: بازیکنی مثل اوساگونا می‌خواهیم

تگ ها


بهتاش فریبا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال