بهترین بازیکن جوان منچستریونایتد کیست؟

منچستریونایتد امسال چند بازیکن جوان به دنیای فوتبال معرفی کرد....

منچستریونایتد امسال علی‌رغم کسب نتایج بد، در میدان دادن به جوانان بسیار خوب عمل کرده است.
به گزارش مدال، از زمان حضور سولسشر در یونایتد به بازیکنان جوان بسیاری در الدترافورد بها داده شده است. سولسشر اعلام کرده بازهم به بازیکنان جوان میدان خواهد داد اما ۳ نفر از بازیکنان جوان بهتر از بقیه کار کرده‌اند.
تاهیت چونگ
چونگ ۱۹ ساله برای اولین بار مقابل ردینگ در FA Cup به میدان رفت اما مهم‌ترین لحظه فصل برای او، بازی برابر پاریسن‌ژرمن بود. این وینگر هلندی که در آکادمی فاینورد رشد کرده و به جمع شیاطین سرخ پیوسته در تیم امیدهای منچستر در ۲۴ بازی ۱۰ به ثمر رسانده است. او سرعت بسیار بالایی دارد.

 

جیمز گارنر
سولسشر درباره او می‌گوید: گارنر آینده روشنی دارد و من هم به او اعتقاد دارم. جیمز می‌تواند مایکل کریک بعدی یونایتد باشد. می‌دانم مقایسه او و کریک، درست نیست اما می‌تواند راه کاپیتان را ادامه دهد.
گارنر از هوش مناسبی برخوردار است و قدرت پخش توپ و دقت پاس‌هایش کیفیت بالایی دارد. او توانایی حضور در پست دفاع وسط را داراست و عملکردش در تیم امید منچستر فوق‌العاده بوده است.

میسن گرین‌وود
گرین‌وود در ۲۹ بازی برای تیم امید منچستر ۳۰ گل زده تا همه او را بهترین بازیکن تیم‌های پایه یونایتد بدانند. این مهاجم ۱۷ ساله‌‌ اولین بازی خود برای تیم اصلی یونایتد را در پارک‌د‌پرنس مقابل PSG انجام داد و در آخرین بازی منچستر مقابل کاردیف ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشت.
با عملکرد فوق‌العاده گرین‌وود، باید سال آینده منتظر حضور بیشتر او در ترکیب یونایتد باشیم.

 

تگ ها


میسن گرین وود جیمز گارنر تاهیت چانگ منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال