بهترین بازیکن چلسی در لیگ برتر چه کسی است؟

تونی آبراهام، بانمایش‌های موفق خود باعث شده تا چلسی به رده پنجم برسد....

تونی آبراهام، بانمایش‌های موفق خود باعث شده تا چلسی به رده پنجم برسد.

به گزارش مدال، شب گذشته چلسی توانست در خانه ساوتهمپتون ۴-۱ پیروز شود. در این دیدار بازهم جوانان این تیم به کمک آن‌ها آمدند. مونت و آبراهام برای لمپارد گلزنی کردند تا کم‌کم این تیم روی نوار برد بیفتد.
گل اول چلسی در بازی روز گذشته روی هوشمندی آبراهام زده شد. مهاجمی که اگر به روند فوق‌العاده‌اش در لندن ادامه دهد می‌تواند ۲ بازی ملی‌اش را بیشتر کند و در نوک خط حمله انگلیس به جای هری کین ایفای نقش کند.
تونی آبراهام که تا این‌ جای فصل در تمام بازی‌های چلسی ۹ گل به ثمر رسانده، هم‌اکنون به همراه استرلینگ در صدر جدول آقای گلی لیگ برتر قرار دارد و یک تنه مشکلات خط حمله چلسی را حل کرده است. این بازیکن ۲۲ ساله  از سال ۲۰۱۶ در عضویت تیم چلسی بوده اما ابتدا به بریستول قرض داده شد تا در ۴۱ بازی برای آن‌ها ۲۳ گل بزند. سپس مدتی قرضی به سوانسی پیوست و در ۳۱ بازی آمار ضعیف ۵ گل زده را بر جا گذاشت و در نهایت در فصل ۱۹-۲۰۱۸ در ۳۷ بازی برای استون ویلا ۳۵ گل زد تا به جمع آبی‌پوشان برگردد.
چلسی این فصل به دلیل محرومیت اجازه خرید بازیکن نداشته اما استفاده از بازیکنان جوان به نوعی باعث رستگاری آن‌ها شده و حالا چهره‌های چلسی میسون مونت و آبراهام هستند.

بیشتر بخوانید:

تامی آبراهام؛ بدرخش ای الماس دیوانه!

 

تگ ها


فوتبال