بهترین بازیکن یورو ۲۰۲۰ را شما انتخاب کنید

شما می توانید در این جا نظر خود را در رابطه با بهترین بازیکن رقابت های یورو ۲۰۲۰ اعلام کنید...

به گزارش "ورزش سه"، بعد از کش و قوس‌های فراوان یکشنبه شب رقابت‌های یورو به پایان خواهد رسید؛ جایی که دو تیم انگلیس و ایتالیا فینال مسابقات را در ومبلی برگزار می کنند. دو تیمی که هر دو از قدرت های فوتبال اروپا به حساب می آیند و قطعاً هر کدام از آنها انگیزه های زیادی برای قهرمانی خواهند داشت.

اما به طور قطع برخی ستاره‌های حاضر در ترکیب دو تیم انگلیس و ایتالیا از مهمترین دلایل صعود آنها به فینال بوده اند؛ بازیکنانی که با ارائه نمایش‌های درخشان در ترکیب تیم‌شان در این موفقیت سه شیرها و آتزوری نقش بسزایی ایفا کردند.

اما به طور قطع به جز ستاره های تیم ملی انگلیس و ایتالیا بازیکنان دیگری نیز در این جام حاضر بوده‌اند که بتوانن آن ها را حتی به عنوان بهترین بازیکن تورنمنت معرفی کرد؛ در اینجا قصد داریم به پنج مدعی اصلی کسب عنوان بهترین بازیکن جام اشاره کنیم.

رحیم استرلینگ


ستاره تیم منچسترسیتی در اواخر فصل گذشته به یک نیمکت نشین تحت نظر پپ گواردیولا تبدیل شده بود و حتی گمان می‌شد که او در تیم ملی انگلیس نیز با وجود مهره های فراوان این تیم همین وضعیت را داشته باشد اما گرت ساوتگیت به این بازیکن اعتماد کرد و او حالا یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان بهترین بازیکن جام است. استرلینگ تا به اینجای جام سه گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده و در بازی فینال نیز یکی از امیدهای سه شیرها محسوب می شود.


 
هری کین


تورنمنت برای ستاره خط حمله تیم ملی انگلیس خیلی امیدوارکننده شروع نشد و هری کین در مرحله گروهی نتوانست گلی به ثمر برساند. با این حال درخشش این بازیکن از مرحله حذفی آغاز شد و کین تا پیش از مسابقه فینال در سه بازی موفق به ثبت چهار گل شد. هری کین امید اول انگلیس برای گلزنی در دیدار فینال مقابل ایتالیا محسوب می‌شود.

سیمون کیائر


کاپیتان و رهبر تیم ملی دانمارک در این تورنمنت نمایش‌هایی فراتر از حد انتظار را از خود ارائه داد. سیمون کیائر در همان ابتدای جام و در عکس العمل به اتفاق رخ داده برای کریستین اریکسن قدرت رهبری بالای خود را به نمایش گذاشت و می توان گفت که یکی از مهمترین دلایل رسیدن دانمارک به نیمه نهایی به شمار می‌آمد.

لورنزو اینسینیه


ستاره ریز نقش و ۳۰ ساله تیم ملی ایتالیا در کنار بازیکنان با تجربه دیگری نظیر جورجو کیه لینی و لئوناردو بونوچی وظیفه خود را برای رهبری آتزوری به بهترین شکل ممکن انجام داد. اینسینیه در خط حمله ایتالیا نیز بسیار درخشان ظاهر شد و تا قبل از فینال دو گل برای آتزوری به ثمر رسانده است.

جورجینیو


ستاره باشگاه چلسی بعد از قهرمانی فوق العاده با این تیم در لیگ قهرمانان اروپا و با روحیه ای مناسب پا به رقابت های یورو گذاشت. ستاره خط هافبک تیم ملی ایتالیا در یورو نیز همان ثبات همیشگی که انتظارش را داشتیم را به نمایش گذاشت و در جدال حساس برابر اسپانیا هم آخرین پنالتی ایتالیا را تبدیل به گل کرد.

هری مگوایر


مصدومیت هری مگوایر در اواخر فصل گذشته باعث شد که او فینال لیگ اروپا را هم از دست بدهد و نتواند در این مسابقه حساس برای منچستر یونایتد به میدان برود. حتی حضور او در رقابت‌های یورو نیز در هاله‌ای از ابهام قرار داشت اما مگوایر نهایتا از بازی سوم مرحله گروهی مقابل جمهوری چک به ترکیب انگلیس اضافه شد و از آن پس با قدرت رهبری خود در خط دفاعی به صعود سه شیرها به فینال کمک کرد.

بازیکنان دیگری نیز در این جام حضور داشتند که عملکرد درخشانی را از خود ارائه دادند. در همین راستا اکنون شما مخاطبین "ورزش سه" می توانید انتخاب خود را برای بهترین بازیکن رقابت های یورو برای ما بنویسید.

تگ ها


تیم ملی انگلیس تیم ملی ایتالیا