بهترین خط حمله لیگ برتر مقابل بهترین خط دفاع لیگ برتر

سرخابی‌های تهران در حالی در نیمه نهایی جام حذفی به مصاف هم می‌روند که با عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ برتر را به پایان رسانده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در یکی از حساس ترین بازی‌های فصل فوتبال، استقلال و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف هم می روند که این دیدار چهارشنبه شب در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

این دو تیم در حالی با یکدیگر دیدار می‌کنند که در فصل نوزدهم لیگ برتر پرسپولیس قهرمان و استقلال نایب قهرمان شد. سرخابی‌ها به جز این برخی دیگر از رکوردهای لیگ را به خود اختصاص دادند که از جمله آنها می‌توان به داشتن بهترین خط حمله و بهترین خط دفاعی اشاره کرد.

آبی پوشان تهران که آقای گل این فصل مسابقات هم از این تیم معرفی شد، با ۵۵ گل بهترین خط حمله مسابقات را در اختیار داشتند و نزدیک ترین تیم به آنها پرسپولیس با ۴۶ گل بود.

سرخ پوشان نیز در لیگ برتر با ۱۷ گل خورده بهترین خط دفاعی را به خود اختصاص دادند و نزدیک ترین تیم به آنها فولاد با ۱۹ گل خورده بود.

از ویژگی‌های دیدار دو تیم در روز چهارشنبه می‌توان به تقابل بهترین خط حمله لیگ با بهترین خط دفاع این مسابقات اشاره کرد. تقابل مهاجمان گلزن استقلال با مدافعان سخت گیر پرسپولیس می تواند از زیبایی های این بازی باشد. 

بیشتر ببینید:

امیرآبادی: انگیزه استقلال برای برد دربی بیشتر است/ دربی

فرزاد آشوبی : شانس پرسپولیس برای برد بیشتر است/ ویدیو

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران استقلال پرسپولیس پرسپولیس-استقلال جام حذفی فوتبال