بهترین دوران نیمار در بارسلونا بود

سرمربی تیم ملی برزیل در مصاحبه جدید خود به تمجید از نیمار پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نیمار فوق ستاره برزیلی پی اس جی سال ۲۰۱۳ بود که فوتبال در اروپا را با پیراهن بارسلونا شروع کرد. او ۴ فصل بسیار خوب را در بارسلونا پشت سر گذاشت اما تابستان ۲۰۱۷ با قراردادی ۲۲۲ میلیون یورویی راهی پاریس شد. انتقالی بسیار پرحاشیه که هم به ضرر نیمار تمام شد و هم بارسلونا.

در دو سال اخیر، بارسا تلاش هایی برای بازگرداندن نیمار داشته ولی موفق به این امر نشده است. با بحران اخیر کرونا نیز مشخص نیست که بارسا بتواند تابستان پیش رو برای جذب نیمار اقدام کند.

نیمار در سه فصل اخیر در پی اس جی اغلب مصدوم بوده و در حساس ترین مقاطع فصل نتوانسته یاری گر تیمش باشد. تیته سرمربی تیم ملی برزیل معتقد است که بهترین سال های فوتبال نیمار در بارسلونا بود.

تیته گفت:« بهترین نیمار را در بارسلونا دیدیم. زمانی که در سیستم ۳-۳-۴ به عنوان بال چپ بازی می کرد  و سپس به مرکز می آمد. همان زمان مصاف بود با بهترین مقطع تیم ملی برزیل.

نیمار فوتبالیستی با توانایی های فنی نامحدود است. جدای از تکنیک تماشایی، بینش بازی بالا، سرعت در واکنش ها و عکس العمل ها در هنگام بازی، دید فوق العاده و بازی خوانی عالی حتی در دشوارترین مقاطع مسابقه، از بارزترین خصوصیات نیمار هستند. از فوتبالیبستی صحبت می کنیم که الان در اوج توانایی های ذهنی و فیزیکی قرار دارد.»

بیشتر بخوانید:

آقای نویر؛ بایرن به هیچ بازیکنی مثل شما لطف نکرده

تگ ها


تیته تیم ملی برزیل نیمار پاری سن ژرمن فوتبال جهان بارسلونا بارسلونا لالیگا فوتبال