بهترین سرمربی دنیا از نگاه گواردیولا

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی که بسیاری او را بهترین مربی حال حاضر دنیای فوتبال می دانند، خود گزینه ای دیگری را به عنوان بهترین فرد در این حرفه می شناسد ......


سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی که بسیاری او را بهترین مربی حال حاضر دنیای فوتبال می دانند، خود گزینه ای دیگری را به عنوان بهترین فرد در این حرفه می شناسد.
 
به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (دوشنبه) تیمش برابر موناکو در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از سرمربی که در پایان فصل قرار است هدایت تیم لیل فرانسه را برعهده بگیرد به عنوان بهترین مربی دنیا یاد کرد.
گواردیولا درباره مارچلو بیلسا گفت: من شدیداً مارچلو بیلسا را تحسین می کنم چون او باعث ارتقای چشمگیر سطح عملکرد بازیکنانش می شود. هیچ بازیکنی را نمی شناسم که با بیلسا کار کرده باشد و از او تعریف نکرده باشد. هر وقت که با بیلسا صحبت کردم او با توصیه هایش به من کمک های فراوانی کرد. به نظر من مارچلو بیلسا بهترین سرمربی دنیاست. من می خواهم فصل آینده او را در لیل ببینم. بازیکنان او فوق العاده بازی خواهند کرد.
گواردیولا درباره موناکو هم اظهار داشت: برای پی بردن به سطح فوتبال فرانسه نیاز به ثبت نتیجه ای مانند پیروزی 4 بر صفر پاری سن ژرمن برابر بارسلونا نبود. ارزیابی که من از موناکو دارم هم در همین راستا است. به عنوان یک تماشاگر، من از تماشای بازی های این تیم لذت می برم. این تیم از نظر فیزیکی بسیار قوی است. بال های این تیم بسیار پرتلاش و با هوش هستند. موناکو تیم قدرتمندی است.
تیم های فوتبال منچسترسیتی و موناکو سه شنبه شب از ساعت 23:15 به قوت تهران در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف هم می روند.

تگ ها


فوتبال