بهترین سنگربان تاریخ به انتخاب رومینیگه: مانوئل نویر

کارل هاینتس رومینیگه رئیس باشگاه بایرن مونیخ با ستایش از مانوئل نویر سنگربان این تیم می‌گوید او بهترین دروازه‌بان تاریخ فوتبال است....

به گزارش "ورزش سه"، کارل هاینتس رومینیگه رئیس باشگاه بایرن مونیخ از مانوئل نویر سنگربان این تیم ستایش کرده و مدعی است نویر بهترین دروازه‌بان تاریخ فوتبال است. رئیس بایرن می‌گوید نویر ۳۴ساله دروازه‌بانی را به سطحی جدید ارتقا داده و شایسته چنین عنوانی است.

بایرن مونیخ امسال با پیش‌بینی اینکه نویر به زودی بازنشسته خواهد شد هزینه زیادی برای جذب الکساندر نوبل سنگربان جوان شالکه کرد. اما نویر در این مدت درخشان ظاهر شده و به گفته رومینیگه در ۳۴سالگی روز به روز بهتر می‌شود.

رومینیگه در گفتگو با وبسایت رسمی بوندس لیگا در این باره گفت: " مانوئل نویر در ۳۴ سالگی روز به روز بهتر می‌شود. او تقریباً هر شوتی که شلیک می‌شود را به دقت پیش بینی می‌کند و توپ را سیو می‌کند. ما این را در هفته های اخیر چه در بوندس لیگا و چه در چمپیونزلیگ شاهد بوده ایم".

رئیس بایرن مونیخ در ادامه گفت: " نویر بهترین دروازه بان دنیا است و به نظر من او بهترین سنگربان تاریخ فوتبال است. ما همیشه در آلمان و در بایرن دروازه‌بانهای خوبی داشته ایم. کسانی مثل سپ مایر و اولیور کان. ولی مانوئل نویر به نظر من دروازه‌بانی را به سطحی بالاتر ارتقا داده و ما خیلی خوشحالیم که او را درون دروازه تیم‌مان می بینیم".

تگ ها


بایرن مونیخ کارل‌هاینس رومینیگه مانوئل نویر