بهترین مدافعان دنیا از نگاه اسطوره میلان و ایتالیا

فرانکو باره‌زی مدافع اسطوره ای میلان، در مصاحبه با وبسایت گل، بهترین مدافعان فعلی دنیا را معرفی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، مدافع افسانه‌ای سابق تیم آث میلان و تیم ملی ایتالیا معتقد است سرخیو راموس و ویرژیل فن ‌دایک بهترین مدافعان حال حاضر جهان هستند.

فرانکو باره‌زی که سابقه نایب قهرمانی با ایتالیا در جام جهانی را دارد و ۸۱ بازی ملی هم انجام داده، اعتقاد دارد راموس تا چند سال پیش بهترین مدافع دنیا بوده اما حالا رقیبی به نام فن دایک دارد.

باره‌زی به مدت ۲۰ سال پیراهن تیم میلان را بر تن کرده و حتی شماره ۶ که او به تن داشت را بازنشسته کرده اند. او توانست ۳ بار قهرمان لیگ قهرمانان شود و ۷۱۹  بار در سری آ بازی کند که خود یک رکورد فوق‌العاده است.

باره‌زی در جدیدترین گفت و گوی خود به سایت گل گفت:« اگر بخواهم یک مدافع را به عنوان بهترین مدافع انتخاب کنم، کار آسانی نخواهد بود. اعتقاد دارم در چند سال گذشته سرخیو راموس یکی از بهترین مدافعان بوده و با رئال جام‌های زیادی کسب کرده است. او دوران فوتبال بسیار موفقی داشته و همچنان نقشی کلیدی و مهم در  رئال مادرید دارد، حتی اگر دیگر جوان نباشد.

 سپس باید از فن دایک که در لیورپول بازی می‌کند نام ببرم. او شخصیت و توانایی فوق‌العاده‌ای دارد و توانسته با مدیریت خودش، لیورپولی‌ها را به قهرمانی در لیگ برتر برساند. این دو بهترین های حال حاضر دنیا در دفاع هستند.»

تگ ها


ویرجیل فن دایک فرانکو باره‌سی سرخیو راموس لیورپول رئال مادرید