بهترین مدافع خود را برای بازی با پرسپولیس از دست دادیم

سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر می‌گوید «مهدی بن عطیه» مدافع این تیم در دیدار با الشارجه مستحق دریافت کارت قرمز و محرومیت از بازی با پرسپولیس نبوده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در یکی از دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در گروه سوم، شب گذشته تیم الدحیل قطر در حالی مقابل الشارجه با نتیجه ۲ به ۴ شکست خورد که مهدی بن عطیه مدافع الدحیل در این بازی از زمین اخراج شد.

«ولید رکراکی» سرمربی الدحیل در نشست خبری بعد از این بازی تاکید کرد که شخصا صحنه اخراج بن عطیه را پس از پایان مسابقه بررسی کرده است و متوجه شده این بازیکن مستحق دریافت کارت قرمز نبوده است.

رکراکی گفت: من شخصا صحنه اخراج بن عطیه را بررسی کردم. با احترام به داور فکر می کنم این بازیکن مستحق اخراج نبود. البته یکی از بهترین مدافعان خود را (برای دیدار با پرسپولیس ایران) از دست خواهیم داد اما شکایتی نداریم. با برد در دیدار بعدی مقابل پرسپولیس به دنبال جبران این شکست خواهیم بود. 

سرمربی الدحیل درباره شرایط مصدومان تیمش برای دیدار با پرسپولیس هم گفت: برای بازی بعد کریم بوضیاف و لوئیز جونیور را در اختیار داریم و این نکته مثبتی برای ما خواهد بود. برای پیروزی و صعود تلاش می کنیم و قادر به انجام آن هستیم. به قدرت بازیکنان خود ایمان داریم.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و الدحیل ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه این هفته در قطر برگزار می شود. پرسپولیس در حال حاضر با ۷ امتیاز در صدر جدول است و التعاون عربستان و الدحیل قطر ۶ امتیازی هستند.

بیشتر بخوانید:

دو بازیکن مصدوم الدحیل به دیدار با پرسپولیس می‌رسند

چمن استادیوم با گل پرسپولیس سوخت!+ عکس

 

 

تگ ها


تیم فوتبال الدحیل قطر تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فوتبال ایران AFC Champions League فوتبال