بهترین های 5 لیگ معتبر اروپایی در سال 2017 اعلام شد

وبسایت اسکواکا در بررسی آماری خود بهترین های سال 2017 را از نظر فاکتور های مختلف بررسی کرده است و در آخرین ساعات این سال میلادی آنها را منتشر کرده است ......

وبسایت اسکواکا در بررسی آماری خود بهترین های سال 2017 را از نظر فاکتور های مختلف بررسی کرده است و در آخرین ساعات این سال میلادی آنها را منتشر کرده است.
1- نیمار جونیور به عنوان دریبل زن ترین بازیکن فوتبال اروپا در میان 5 لیگ معتبر با ثبت 212 دریبل موفق قرار گرفت. خرید گرانقیمت پاریسی ها نمونه بارز یک برزیلی خالص است که فوتبالدوستان را به یاد رونالدو، رونالدینیو و دنیلسون می اندازد. او به قدری در این زمینه تبحر دارد که برخی مواقع بازیکنان حریف را کلافه می کند.
2- لیونل مسی به عنوان گلزن ترین بازیکن  در میان 5 لیگ معتبر اروپایی با 40 گل زده در لیگ انتخاب شد. لئو مسی که در کسب عناوین فردی و باشگاهی قافیه را به رقیب دیرینه اش کریستیانو رونالدو واگذار کرد، در تلاش است تا توپ طلای ششم خود را بالاتر از این ابر ستاره پرتغالی به دست آورد و ثابت کند که از او بهتر است
3- مسوت اوزیل به عنوان خلاقترین بازیکن اروپا با 119 ایجاد موقعیت گل برای هم تیمی هایش در این سال برگزیده شد. این هافبک ترکتبار تیم ملی آلمان همواره در چند سال اخیر جزء بهترین پاسور های فوتبال جهان بوده است. او تنها بازیکنی است که در 5 سال اخیر بیش از 100 موقعیت گل برای هم تیمی هایش آماده کرده است.
4- کوین د بروین به عنوان بهتری پاسور گل فوتبال اروپا در سال 2017 شناخته شد. او 18 پاس منجر به گل برای هم تیمی هایش ساخته است. او پیشتر در سال 2015 نیز با 21 پاس گل رکورد فوتبال آلمان و بوندس لیگا را شکسته بود اما در سطح جهانی مغلوب مسوت اوزیل شده بود در آن سال.
5- گل عقربی اولیویه ژیرو به وستهام به عنوان بهترین گل سال 2017 میان 5 لیگ معتبر انتخاب شد. او با این گل ماندگار جایزه پوشکاش فیفا در سال 2017 را نیز به دست آورد و در مراسم THE BEST  جایزه ویژه اش را دریافت کرد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال