بهترین گزینه برای جانشینی کلوپ

یرژی دودک دروازه‌بان سابق باشگاه لیورپول، هم‌تیمی خود را بهترین گزینه برای لیورپول در صورت جدایی کلوپ می‌داند....

یرژی دودک دروازه‌بان سابق باشگاه لیورپول، هم‌تیمی خود را بهترین گزینه برای لیورپول در صورت جدایی کلوپ می‌داند.

به گزارش مدال؛ روز گذشته بود که «یورگن کلوپ» به نوعی از تصمیم خود برای جدایی از لیورپول در پایان قراردادش در سال 2022 صحبت کرد و همین امر باعث شد «یرژی دودک» سنگربان لهستانی و اسبق سرخ‌پوشان مرسی‌ساید در روزنامه‌‌ای در کشورش مطلبی در اینباره نوشته است.

دودک در این خصوص نوشت: «اخیراً در لیورپول بودم و همه از این می‌گفتند که استیون جرارد تنها گزینه مناسب برای جانشینی یورگن کلوپ است. همه می‌دانند که دیر یا زود کاپیتان بزرگ بازخواهد گشت. البته شخصاً از اینکه استیون انقدر سریع روی به مربیگری آورده شوکه شدم چرا که بیشتر بازیکنان زمان زیادی نیاز دارند تا به فوتبال بازگردند اما استیو نشان داد که اهداف بزرگی دارد و شایسته جانشینی سرمربی آلمانی است.»

جرارد که از سال 1989 تا 2015 در تمام رده‌های سنی برای لیورپول بازی کرد؛ از سال 1998 به تیم نخست آمد و 710 بازی انجام داد. او سال 2015 راهی لس‌آنجلس گلکسی شد و در آنجا از فوتبال خداحافظی کرد. او سال 2016 کفش‌هایش را برای همیشه آویخت و سال گذشته هدایت رنجرز را برعهده گرفت. استیو جی سال گذشته با رنجرز به مقام نایب قهرمانی رسید که نتیجه بهتری از فصل گذشته رنجرزی‌ها بود و عملکرد تیم هم در آمار بهبود یافت.

اگر کلوپ تا سال 2022 در لیورپول بماند، جرارد سه سال دیگر تجربه کسب خواهد کرد و واقعاً می‌تواند گزینه خوبی برای جانشینی کلوپ باشد.

بیشتر بخوانید:

شوک بزرگ به لیورپول و هودارانش