بهترین گلزنان لیگ دسته اول/ کاظمی بازهم در صدر

رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور در حالی هفته هفتم خود را پشت سر گذاشت که یک مهاجم نام آشنا مثل سالهای گذشته در صدر جدول گلزنان برتر قرار گرفته است....

به گزارش خبرنگار مهر، هفته هفتم رقابتهای لیگ دسته اول پشت سر گذاشته شد و با اینکه پارس جنوبی موفق به حفظ موقعیت خود در صدر جدول شد، اما به دلیل شکست مقابل هوادار جایگاه این تیم به شدت متزلزل گردید. این مسابقات در حالی پیش می‌رود که به جز پارس جنوبی، دو تیم دیگر هوادار و مس کرمان هم ۱۴ امتیازی هستند و جایگاه سه تیم اول این مسابقات را تفاضل گل مشخص کرده است.

در این مسابقات یک مهاجم کاملاً نام آشنا به اسم حمید کاظمی با به ثمر رساندن ۸ گل به تنهایی در صدر جدول گلزنان قرار گرفته است. کاظمی در همه سالهای اخیر از بهترین گلزنان لیگ دسته اول بوده و ۲ بار هم پیش از این طعم آقای گلی را در این مسابقات چشیده است.

کاظمی یک بار در سال ۹۵ با پیراهن نساجی و یک بار هم در سال ۹۹ با پیراهن هوادار آقای گل مسابقات شده و در هر دو نوبت هم ۱۶ بار به گل رسیده است. وی به جز آن در همه این سال‌ها از بهترین گلزنان این مسابقات بوده است.

بعد از حمید کاظمی، علی خسرو نژاد از تیم رایکا با ۵ و فرشاد جانفزا از استقلال خوزستان با ۴ گل در رده‌های بعدی جدول گلزنان برتر لیگ دسته اول قرار دارند.

تگ ها


تیم فوتبال هوادار تهران لیگ دسته اول فوتبال حمید کاظمی