بهترین گلزن تاریخ PSG در لیست خرید بایرن

ادینسون کاوانی، مهاجم اوروگوئه ای و سابق پاری سن ژرمن مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چندی قبل باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد رسما با ادینسون کاوانی فسخ قرارداد کرده و این بازیکن بعد از سپری کردن هفت سال فوق العاده و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه از این تیم جدا خواهد شد. علیرغم شایعات فراوان، هنوز مقصد ادینسون کاوانی مشخص نشده و حالا le۱۰sport مدعی شد این بازیکن در لیست خرید بایرن مونیخ قرار گرفته است.

البته بایرن مونیخ در حال حاضر ستاره ای بزرگ به نام رابرت لواندوفسکی در خط حمله در اختیار دارد، اما احتمال مصدومیت این بازیکن ۳۲ ساله در طول فصل مدیران بایرن را بر آن داشته تا برای خرید یک گزینه جایگزین نیز اقدام کنند و با توجه به اینکه ادینسون کاوانی بازیکن آزاد است، شاید انتقال او از دیگر گزینه های آسان تر باشد.

البته ادینسون کاوانی هفته ای ۳۵۰ هزار پوند دستمزد می خواهد و به همین دلیل کمتر تیمی در اروپا قادر به جذب این بازیکن است. اما کسب افتخارات احتمالی و موفقیت در لباس بایرن مونیخ ممکن است این ستاره باتجربه را مجاب به رفتن به این تیم کند. پیش از این از اتلتیکومادرید به عنوان جدی ترین مشتری ادینسون کاوانی نام برده شده بود، اما به نظر می رسد در این اوضاع مالی دشوار پرداخت دستمزد او برای روخی بلانکوس مقدور نباشد.

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد

تگ ها


بایرن مونیخ نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن بایرن مونیخ Bundesliga لوشامپیونه فرانسه فوتبال