بهتر است مورینیو مربیگری نکند

وین بریج، مدافع سابق چلسی به ژوزه مورینیو توصیه کرد مدتی از دنیای مربیگری فاصله بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، دوران حضور در تاتنهام نیز چندان برای مورینیو خوب پیش نرفت و این سرمربی پرتغالی بعد از یک سال و نیم بدون جام مجبور به ترک لندن شد. وین بریج که در دوران شکوفایی مورینیو در چلسی شاگرد این سرمربی پرافتخار بود، ابراز امیدواری کرد او را در عرصه سرمربیگری در رده ملی ببیند.

وین بریج گفت: "اگر من جای مورینیو بودم مدتی از دنیای مربیگری فاصله می گرفتم، اگرچه مورینیو عناوین زیادی کسب کرده، اما او عاشق فوتبال است. مورینیو در تمامی باشگاه های بزرگ حضور داشته و شاید مقصد بعدی او تیم ملی باشد. او می تواند هدایت تیم ملی پرتغال یا یک کشور پرتغالی زبان مانند برزیل را به عهده بگیرد و من دوست دارم این اتفاق رخ بدهد. مورینیو در چند باشگاه لیگ برتری حضور داشته و به همین دلیل دشوار است دوباره حضور او در انگلیس را تصور کنیم.

شاید مورینیو بازیکنانی را که می خواسته در تاتنهام در اختیار نداشته است. در دوران حضور در چلسی، آنها مورینیو را شناخته و با تمام توان برایش تلاش می کردند. اما می توانم تصورکنم در منچستر یونایتد و تاتنهام بازیکنان با او گرم نگرفته بودند و وقتی مورینیو فکر کند بازیکتانش به اندازه کافی خوب نیستند، این موضوع ممکن است روی عملکرد آنها نیز تاثیر بگذارد.

روابط مربی- بازیکن احتمالا مشکلات زیادی برای مورینیو ایجاد کرده، اما بازیکنان نیز می توانند ادعا کنند با حضور مورینیو افت کرده اند. اما در کل این روابط شخصی کمکی به مورینیو در تاتنهام نکرد."

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام چلسی