بهت اسپانیایی ها از تصمیم تحقیرآمیز زیدان

دنی سبایوس، خرید این فصل رئال شب گذشته تنها 29 ثانیه فرصت حضور در بازی مقابل لگانس را پیدا کرد ......

دنی سبایوس، خرید این فصل رئال شب گذشته تنها 29 ثانیه فرصت حضور در بازی مقابل لگانس را پیدا کرد.

دنی سبایوس، تابستان امسال و در حالی که بارسلونا نیز خواهان او بود، با رقم 15 میلیون یورو از بتیس جدا شد و به عنوان هافبکی آینده دار به رئال پیوست. مراسم معرفی او نیز باشکوه برگزار شد. سبایوس همواره گفته است که از کودکی پس از بتیس، عاشق رئال مادرید بوده و رویای او پوشیدن پیراهن این باشگاه بود.

او با هزاران امید و آرزو به رئال پیوست؛ ولی هرچه از فصل گذشت، کمتر در ترکیب رئال قرار گرفت. بسیاری تصور می کردند او پس از درخشش برابر  آلاوس و زدن دو گل، جایگاهش در ترکیب اصلی رئال را پیدا خواهد کرد؛ ولی هرگز نتوانست در ایده های زیدان قرار بگیرد.

کار به جایی رسید که او شب گذشته دقیقه 91 به جای کوواچیچ وارد زمین شد و 29 ثانیه بعد، داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد؛ بدون اینکه توپی به پای او برخورد کرده باشد.

طبق ادعای برنامه ال چیرینگیتو، سبایوس پس از اتمام بازی بلافاصله راهی رختکن شد و 20 دقیقه قبل از همه بازیکنان ورزشگاه را به حالت عصبانیت ترک کرد. او همچون گرت بیل، در جشن کوچک رئالی ها به مناسبت بازی شماره 550 راموس نیز شرکت نکرد

طبق ادعای ادو آگیره از ال چیرینگیتو، سبایوس به هم تیمی هایش گفته است که اگر برابر لگانس به من بازی نمی رسد، پس در کدام بازی به من فرصت داده خواهد شد؟

این تصمیم زیدان با بهت و حیرت شدید رسانه های اسپانیایی نیز مواجه شده و همگی از تحقیر شدن سبایوس به دست زیدان گلایه مند و شگفت زده شده اند.

تگ ها


اخبار روز دنی سبایوس رئال مادرید لالیگا فوتبال