بهرامی : اعلام نتیجه ۳ بر صفر گیتی‌پسند مقابل هیئت فوتبال قم، قانونی نیست.

رئیس هیئت فوتبال استان قم معتقد است حکم هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال مبنی بر پیروز اعلام شدن ۳ بر صفر گیتی پسند مقابل هیئت فوتبال قم، قانونی نیست ......

رئیس هیئت فوتبال استان قم معتقد است حکم هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال مبنی بر پیروز اعلام شدن ۳ بر صفر گیتی پسند مقابل هیئت فوتبال قم، قانونی نیست.

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، کاظم سلیمانی اعلام کرد که با حکم هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال، نتیجه دیدار تیم های گیتی پسند و هیئت فوتبال استان قم که به علت مخالفت شورای تأمین این استان با برگزاری بازی لغو شد، 3 بر صفر به سود گیتی پسند خواهد بود.

کریم بهرامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا در این باره اظهار داشت: چنین حکمی قانونی نیست. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از ما مدرک خواسته و این کمیته است که تصمیم می گیرد. هیئت رئیسه نمی تواند نتیجه یک دیدار را تعیین کند. به نظر من، هیئت رئیسه تنها نظر خود را گفته است و کمیته انضباطی نتیجه مسابقه را تعیین می کند.

رئیس هیئت فوتبال استان قم با بیان اینکه این بازی با دیدار آذرخش-فرش آرا که 3 بر صفر به سود فرش آرا اعلام شد، متفاوت است، گفت: آذرخش زمین بازی را ترک کرده اما در دیدار هیئت فوتبال قم - گیتی پسند، هر دو تیم در زمین حاضر بودند و شورای تأمین استان با برگزاری بازی مخالفت کرد. از این به بعد خود آقایان تأمین امنیت سالن برگزاری بازی را بر عهده بگیرند.

تگ ها


اخبار روز المپیک