به استقبال دیدار آبی های لندن - قرمزهای منچستر/ عملیات ویژه برای نجات مورینیو

در چهارچوب رقابت های لیگ برتر امروز در ورزشگاه استمفورد بریج تیم چلسی از ساعت 15:00 میزبان منچستر یونایتد می باشد ......

در چهارچوب رقابت های لیگ برتر امروز در ورزشگاه استمفورد بریج تیم چلسی از ساعت 15:00 میزبان منچستر یونایتد می باشد.

درحالی که پس از هر بازی یونایتد و نتایج سینوسی و برد های ناپلئونی، فشار بر مورینیو افزایش می یابد اما او هنوز پایگاه محکمی بین هواداران یونایتد دارد. هواداران یونایتد امیدوارند با توجه به تعطیلات، این تیم سر و سامان بگیرد. یکی از مهم ترین نکات این بازی روبه رو شدن دوباره مورینیو با تیمی است که با آن خود را به عنوان یک مربی صاحب سبک مطرح کرد. تیمی که الان سبک منحصر به فردی با نام "ساری بال" را برای خود انحصار کرده و خیلی زودتر از آن چه همگان تصور می کردند به رتبه های بالای جدول تکیه زده است. باید دید چلسی با برد در این دیدار به روند خوبش ادامه می دهد و باعث اخراج مورینیو می شود یا منچستر می تواند به روزهای اوج باز گردد.

آخرین جدال دو تیم در فینال جام حذفی رقم خورد که چلسی با گل هازارد از روی نقطه پنالتی پیروز و قهرمان شد.

در تیم چلسی آمپادو مصدوم است و در جمع یونایتدی ها نیز مارکوس روخو به این بازی نمی رسد.

ترکیب احتمالی چلسی: کپا – داوید لوئیز – رودیگر – آلونسو – آزپلیکوئتا – جورجینیو – کواچیچ – کانته – هازارد – ویلیان - ژیرو

ترکیب احتمالی یونایتد: دخه‌آ – اسمالینگ – لیندلف – شاو – والنسیا – هررا- پوگبا – ماتیچ – سانچز – ماتا – لوکاکو

این دو تیم 52 بار با یکدیگر دیدار کرده اند که تیم چلسی صاحب 18 برد شده، منچستری های 15 پیروزی کسب کرده و 19 بازی نیز مساوی شده اند.

تیم چلسی دو با درسال های 2005/06 و 2014/15 در 9 بازی نخست بدون باخت بوده که هر دو بار قهرمان شده است و امروز در حالی میزبان یونایتد است که در 16 بازی اخیر لیگ برتری در خانه مقابل یونایتد فقط 1 بار شکست خورده است. خوزه مورینیو نیز آمار چندان خوبی ندارد و در هر 3 بار حضورش برابر چلسی همراه یونایتد شکست خورده است.

تگ ها


منچستر یونایتد سری آ فوتبال