به امید تایید استادیوم شهدا؛ نساجی به ساری می رود

نساجی بعد از انجام بازی دوستانه با سپاهان که فردا در زمین الیاف تهران برگزار می شود راهی ساری می شود تا بعد از چند روز تمرین در این شهر مهیای بازی با فجر سپاسی شود...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سازمان لیگ در اعلام این برنامه مکان برگزاری مسابقه را اعلام نکرده است و گفته استادیوم محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد اما با اقدامات صورت گرفته از سوی پیمانکار نساجی امیدوار است استادیوم شهدای ساری در بازدید نهایی از سوی مدیران سازمان لیگ برای برگزاری مسابقه تایید شود. استادیوم شهدای ساری جز استادیوم های تازه تاسیس کشور به حساب می آید اما در سال های اخیر مورد استفاده هیچ تیمی نبوده است  و مدیران سازمان لیگ بعد از بازدید از استادیوم ۸ ایراد اساسی به آن گرفتند که یکی از آنها چمن و دیگر نبود اسکوربورد در استادیوم بوده است. بعد از قطعی شدن حضور نساجی در ساری تلاش هایی در استادیوم شهدا انجام شده است که ایرادات برطرف و در نهایت برای میزبانی از تیم نساجی آماده شود. 

استادیوم شهید وطنی قائمشهر که پیش از این میزبان دیدارهای خانگی نساجی بوده در دست بازسازی است و به نظر می رسد به خاطر انجام کارهای اصولی از جمله زیر سازی حرفه ای چمن این عملیات تا نیم فصل زمان ببرد. به هر صورت نساجی به امید تایید استادیوم شهدای ساری بعد از بازی با سپاهان برای برپایی اردو در شهر ساری برنامه ریزی کرده است. در صورتی که استادیوم شهدای ساری برای میزبانی از دیدارهای خانگی نساجی تایید نشود شاید دیدار نساجی با فجر سپاسی در هفته نخست بازی ها برگزار نشود و در نهایت نساجی مجبور می شود استادیوم دیگری را به عنوان میزبان بازی ها به سازمان لیگ معرفی کند.

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال