به اینتر باختیم ولی بازی با بارسا متفاوت است

سرمربی ناپولی سبک بازی اینتر و بارسا را متفاوت می داند و از شاگردانش خواست اشتباهات بازی با اینتر را تکرار نکنند....

به گزارش "ورزش سه"، جنارو گتوزو پس از باخت ۲-۰ بامداد امروز تیمش مقابل اینتر در هفته سی‌و‌هفتم سری آ ایتالیا که باعث شد شاگردان او در رده هفتم جدول باقی بمانند، از عملکرد آنها ابراز نارضایتی کرد.

ناپولی در حالی باخت که ۶۰ درصد تملک توپ داشت و چندین موقعیت خوب برای گلزنی؛ با این حال این اینتر بود که بهتر قدر موقعیت‌هایش را دانست و همین موضوع نارضایتی گتوزو را در پی داشت.

سرمربی ناپولی در پایان بازی به خبرنگاران گفت:« وقتی موقعیت داری باید توپ را به تور بچسبانی. وقتی پنج شش موقعیت داری و هیچ کدام‌شان را گل نمی‌کنی، خب معلوم است که باید این‌طوری به دردسر بیفتی. من فکر می‌کنم در میان چهار بازی‌ این فصل‌مان برابر اینتر در لیگ و جام حذفی این بهترین عملکردمان بود.»

گتوزو ادامه داد:« چندین موقعیت گلزنی داشتیم و رویکرد بازی‌‌مان کاملاً متفاوت بود، اما از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم. ما در لیگ قهرمانان با بارسلونا طرف هستیم که تیمی کاملاً متفاوت با اینتر است. در حالی که اینتر تیمی بسیار فیزیکی و جنگنده است، بارسلونا بهتر بازی سازی کرده و توپ را بهتر در زمین بازی می‌چرخاند. پس باید روی خودمان کار کنیم، چون موقعیت سازی می کنیم اما روحیه‌ای را که برای تمام کردن کار لازم است را نداریم.

هر دو گلی که خوردیم قابل اجتناب بودند ضمن اینکه خودمان هم موقعیت‌هایی داشتیم که به دلیل نبودن روحیه کافی آنها را از دست دادیم و لازم است که دوباره آن را پیدا کنیم.»

تگ ها


آث میلان ناپولی گنارو گتوزو بارسلونا