به این دلیل که آرسنال را به لیورپول ترجیح دادم

دنی سبایوس، ستاره اسپانیایی آرسنال، درباره دلایل انتخاب این تیم صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرمزهای آنفیلد طی یکی دو فصل گذشته، با هدایت یورگن کلوپ تیم رویایی را تشکیل داده‌اند. آنها فصل گذشته به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یافتند و در فصل جدید نیز در آستانه قهرمانی در لیگ برتر و پایان دادن به طلسم ۳۰ ساله باشگاه لیورپول قرار دارند. از سمت دیگر آرسنال در چند فصل اخیر اوضاع چندان خوبی نداشته اما امیدوار است با آمدن میکل آرتتا به روزهای خوب گذشته بازگردد.

دنی سبایوس بازیکنی بود که از هر دو تیم آرسنال و چلسی پیشنهاد داشت اما نهایتاً ترجیح داد که به جمع توپچی ها اضافه شود؛ تصمیمی که خود او اعتقاد دارد که کاملاً صحیح بوده است. هافبک اسپانیایی آرسنال در این باره گفت: " من افتخار می‌کنم که از باشگاهی مثل لیورپول پیشنهاد داشته ام اما آسنال را به خاطر اونای امری و صحبت‌هایی که با من کرد، انتخاب کردم. در حال حاضر فکر می کنم که من در سیستم لیورپول نیز جا نمی افتادم. "

سبایوس در ادامه گفت: " برای من بازی در آرسنال بسیار مهم بود. به جز این که آرسنال باشگاه مهمی است، اونای امری نیز به طور شخصی از من درخواست کرد که به اینجا بیایم. او به من گفت که به سبک بازی ام علاقه دارد. از وقتی که در بتیس بودم او عاشق بازی من بود."

بیشتر بخوانید:

مهاجم جدید یونایتد؛ قربانی هراس از کرونا! (عکس)

بالاک و پیش بینی دیدار حساس چلسی - بایرن

تگ ها


دنی سبایوس فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال